СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 861

Змагання у відкритому плавальному басейні. Соцмісто. 1950-і роки. Верхнє фото.

У басейні “МіКомп” з 27 по 30 березня 2013 року проводилася ХІ літня Універсіада України з плавання
У змаганнях приймали участь 263 спортсмена і 44 тренера, які представляли збірні команди студентів АР Крим, 17 областей і міста Києва. Суддівський корпус з 17 арбітрів очолював суддя національної категорії В.П.Лашко (Дніпропетровськ).

В акваторії водосховища пройшов відкритий чемпіонат області з плавання. Участь взяли представники п’яти регіонів країни, а також спортсмени Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська. Змагалися як спортсмени, члени збірних команд України, так і ветерани – любителі плавання. Переплисти Дніпро, від пансіонату “Дніпровський” до елінгів яхт-клубу, ризикнули 20 осіб, вік яких становив від 16 до 54 років.У категорії 45-54 роки першою фінішувала Людмила Литвиненко. На заплив вона витратила 3 години 50 хв. 10 сек. 05.06.2011.

Останнім домашнім стартом перед літніми канікулами став весняний чемпіонат міста з плавання. Понад сто спортсменів виходили на старти блакитних доріжок басейну “МіКомп”. Не перестає дивувати зростаюча майстерність зовсім юного плавця Антона Кочу. Хлопчику в листопаді виповнитися тільки сім років, але він показує досить високі результати. “На цьому чемпіонаті Антон, перемігши на дистанції 50 метрів стилем кроль, виконав норматив першого юнацького розряду, – каже його тренер Андрій Сидорченко. – Це дуже хороший результат. У своїй підгрупі Антон обігнав навіть старших за нього на 2-3 роки хлопців. Він майбутнє дніпродзержинського плавання, олімпійська надія”.Виступаючи у віковій групі серед хлопчиків 2002 р.н. і молодше, Антон Кочу виграв ще й на 50-метровці, пливучи на спині. Його переможний результат дав можливість виконати норматив другого юнацького розряду. 19.05.2012.

Візитка тренера з плавання Дмитра Краєвського.