Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1906

Дніпродзержинськ (нині Кам`янське) став першим містом в Україні, де пройшли змагання з дивовижного для нас виду спорту унімото. На старти вийшли 8 гонщиків із Сімферополя, Києва, Дніпропетровська та Дніпродзержинська. 21.02.2010. Верхнє фото.

Що може бути найдивовижнішим, ніж мотоциклетні гонки на одному колесі і по бруду? Чи могли два приятелі Вільям Нассау та Віллі Сайдкар, попиваючи пиво біля стійки бару в американському місті Дайтоні, підозрювати, що їхня безглузда ідея стане реальністю, підкоривши не лише США, а й Європу? А менш як за 20 років докотиться на своєму одному колесі і до нашого міста. І ось тепер ми стали свідками перших змагань у країні, організаторами яких став байк-клуб “Дніпродим”.

Правила змагань дуже прості, і вони кажуть, що кожен гонщик має проїхати від лінії старту до кінця траси 31 метр. Перемагає той, що показав найшвидший час. Під час перегонів дозволяється використовувати лише одне колесо. І ще потрібно дотримуватись деяких технічних параметрів, серед яких є встановлені розміри унімотоцикла.

І все ж незважаючи на всю простоту правил, набули чинності непередбачені обставини. Крім того, що сама техніка підвела, тут ще й негода вставила п’ять копійок. Дощ, який то посилювався, то затихав, перешкодив деяким унігонщикам перетнути фінішну стрічку. Гомеричний сміх викликали ситуації, коли спортсмени, як кажуть, по вуха були у бруді.

Змагання завершилися перемогою Толяна із Сімферополя, який на своєму унімотоциклі під назвою “Сонечко” став першим у загальному заліку. У класі “С” найкращі результати показав столичний гість Андрій на прізвисько “Борщ” на своїй машині “Пекельні уні”. Місцеві унігонщики були першими серед машин класу “D” та другим у класі “B”.