Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1745

У Дніпродзержинську (нині Кам`янське) з метою пропаганди здорового способу життя в місті центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” організував спортивний марафон серед журналістів і працівників ЗМІ міста. Для виявлення найсильніших для спартакіади було обрано такі види спорту: настільний теніс, бадмінтон, дартс і шашки. На фото: гравці команди газети “Событие” Світлана Кирсани і Олександр Бугайов. 18.10.2013.

Газета “Дзержинець” 23 жовтня 1971 рік.

Центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” було проведено змагання з бадмінтону серед учнів 7-8 класів загальноосвітніх шкіл міста. Турнір пройшов 11 квітня на спортивній базі СК “Прометей”. Мета даних змагань це – популяризація фізичної культури та спорту та розвиток бадмінтону в місті. Перше місце посіла команда НВК № 13 (Катерина Біла, Кирило Бурчак). Другими стали Валентина Сухорученко і Микита Вершинін, які представляли СШ № 10. Призову трійку замкнула команда СШ № 40 в складі Анастасії Дубовик і Олексагдра Шкробота. 11.04.2013.

На майданчику переможці другого турніру серед представників ЗМІ, команда бадмінтоністів газети “Наш репортер” і газети “Событие”, яка посіла друге місце.

На майданчику СК “Прометей” 16-17 вересня 2014 року “Спорт для всіх” організував та провів змагання з бадмінтону серед студентів міста. Захід був присвячений Дню міста. Своє вміння показували учні металургійного (ДМК), економічного (ДЕК) та технологічного (ДТК) коледжів, а також медичного училища. Деякі команди виставили по два склади учасників. За підсумками змагань призерами стали: 1 – медучилище-1; 2 – медучилище-2; 3 – ДЕК-1.