Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1196

У профспілковій бібліотеці ПАТ “ДНІПРОАЗОТ” робочі шести команд забивали “козла”. Відбулися ігри в доміно, останнього виду змагань, які входять в залік XVIII спартакіади “Здоров’я” між працівниками виробничих підприємств Дніпродзержинська. Команди грали кожна з кожною до 101 очка. У нинішніх змаганнях, в порівнянні з торішніми, відбулася рокіровка третьої і першої команд. Першими стали доміношники УТОГ, які прийшли на зміну на посту торішніх переможців команду ДХЗ ДП “ВосГок”. А гравці команди ДМК, зробивши крок вперед, посіли третє місце. 26.11.2015. Верхнє фото.

На спортивній базі по пр. Конституції, 2-а пройшла першість області по грі у доміно серед спортсменів з ураженням слуху. За призові місця змагалися 10 команд (20 учасників) з Дніпра, Павлограда, Кам’янського та Синельниково. Перше місце посів дует із Кам`янського Ігор Сергійчик/Олександр Давиденко. Переможці отримали нагороди від центру фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” Кам’янської міської ради. 28.01.2017.

Доміно, яким грають люди з вадами зору.

Пройшов міський турнір з гри в доміно серед спортсменів з інвалідністю. За призові місця змагалися десять команд. За підсумками турніру перше місце завоювала команда УТОС-1 в складі Михайло Турко – Микола Лебедєв. 10.02.2019.

Відбулися фінальні матчі турніру ХХ спартакіади “Здоров’я” з доміно серед виробничих підприємств Кам`янського. Змагання проходили за підтримки міського голови Андрія Білоусова та організаторів спартакіади “Здоров’я” – управління молоді та спорту міської ради та Кам’янського фізкультурно-спортивного товариство “Україна”. У завершальному виді спартакіади за першість боролися шість підприємств.”Южкокс” і ДХЗ набрали однакову кількість очок, але за особистої зустрічі перемога у “Южкокса”, і вони вибороли перше місце. На фото: переможці змагань Андрій Фартушний і Олексій Тето – капітан команди “Южкокс”. 28.11.2019.