Патріарх міського більярду Анатолій Забіяка на призвісько “Клітчатий”. Клуб “Піраміда”. 22.09.2006. Верхнє фото.

Об`ява про відкриття нової більярдної в парку відпочинку, надрукована в газеті “Дзержинець” 6 липня 1979 року.

Фасад більярдного клубу “Російська піраміда”, відкритого 28 листопада 2004 року в готелі “Зоря”.

Владлен Скляров (ліворуч). Чемпіонат України. Одеса. 2018.

У Харкові з 22 по 24 лютого 2019 року проходив чемпіонат України з більярдного спорту (“комбінована піраміда”) серед сеньйорів і ветеранів. Кам’янське на цих змаганнях представляли Владлен Скляров і Євген Жідяліс. Турнір, який зібрав 65 учасників (47 сеньйорів і 18 ветеранів), проводився в більярдних клубах “Полювання” та “Банзай”. У цьому році на чемпіонат приїхало багато найсильніших більярдистів. У сеньйорів це Олег Мачтаков (Одеса), Олександр Клімов (Вінниця) і Владлен Скляров (Кам’янське). Забігаючи наперед відзначимо, що в цій категорії саме кам’янчанин став чемпіоном країни. Фінал проводився до п’яти перемог. Перші дві партії виграв Владлен Скляров, але наступні чотири були за його суперником – Олексієм Микитко з Краматорська. Мало того, суперник був кілька разів за крок від перемоги. Але, мабуть, в той день більярдний Бог був на боці кам’янчанина. Спочатку В.Скляров чотирижди відіграв матчбол, потім зрівняв рахунок в матчі, а під завісу поєдинку і зовсім вирвав вирішальну партію (8:7). Рахунок фінального протистояння по партіях – 5:4 на користь гравця з Кам’янського. Крім чемпіонського звання Владлен Скляров також виконав норматив майстра спорту України з більярду.