СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1937

В Україні швидкими темпами розвивається новий вид спорту орієнтал, який ще називають “бої без правил”. Сьогодні цю назву вже можна вважати застарілою та застосовують її люди далекі від бойових мистецтв, більше знайомі з цим явищем з фільмів та телепередач. У місті Бровари відбувся Всеукраїнський фестиваль з бойових мистецтв, у рамках якого було проведено чемпіонат країни з орієнтала у розділах мікс-файт (ММА), шут-файт, сейф-файт, класик-файт та пойнт-файт. У фестивалі брали участь понад 200 спортсменів, які репрезентують різні види єдиноборств. У розділі сейф-файт ММА (юнака) перше місце у ваговій категорії 55 кг посів Денис Потапенко (колегіум №16), вихованець тренера К.Тимченка (СК “Герць”). 24.04.2012.

У Броварах кістяк збірної області було складено з восьми спортсменів двох дніпродзержинських (кам`янських) клубів – СК “Герць” (керівник К.Тимченка) та “Гольфстрім” (С.Циганок), але лише один спортсмен, Борис Полежай (на фото з кубком), після проведених змагань, потрапив до збірної України ММА. 24.04.2012.

У рамках Кубка Ігоря Вовчанчина у Харкові відбувся міжнародний професійний турнір “Честь воїна”, в якому брали участь бійці зі змішаних єдиноборств (ММА). На цьому турнірі відбувся дебют у якості професійного рефері, нашого земляка, восьмиразового чемпіона України та бронзового призера Кубка світу з кікбоксингу, майстра спорту, судді міжнародної категорії Костянтина Тимченка. 25.05.2012.

У Дніпропетровську (нині Дніпро) пройшов турнір з мікс-файту, в якому взяли участь боці з дніпродзержинського СК “Адреналін” та дніпропетровських “Сапсан” та “Апгрейд”. Переможницею серед дівчат стала наша землячка Світлана Гоцик із клубу “Адреналін” (тренери В’ячеслав Нагурний та Денис Левченко). Зі СК “Адреналін” на цих змаганнях виступали 8 спортсменів. Окрім Світлани Гоцик переможцями стали Руслан Крюков та Кирило Бованенко. Ще четверо бійців стали другим. Серед них Євген Гога, Андрій Нємцов, Олександр Удовико. На фото: Зліва направо Кирило Бованенко, Денис Левченко, Руслан Крюков та Світлана Гоцик. 17.05.2014.

В Павлограді проходив відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з тайського боксу муай тай. У змаганнях брали участь близько ста бійців з Кривого Рогу, Павлограда, Орджонікідзе, Дніпропетровська, Запоріжжя. Честь Дніпродзержинська захищав єдиний спортсмен, 16-річний Дмитро Шаравін з клубу “Герць”. Виступаючи у ваговій категорії 60 кг, вихованець тренера-початківця Антона Єрмашкевича, посів третє місце. 07.11.2014.