Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1786

Понад сто спортсменів із 10 міст виступали 12-13 березня у Дніпропетровському інституті фізкультури на юнацьких іграх області з пауерліфтингу. У загальному заліку перше місце посіла команда із Дніпродзержинської ДЮСШ № 2 (нині Кам`янська). Із десяти членів цієї команди шестеро стали призерами. Перше місце дісталося Ернесту Серебрякову (вагова категорія 67,5 кг), який встановив чотири обласні рекорди (три – у вправах і один у загальному заліку). Верхнє фото.

Дуже вдало виступили дніпродзержинські пауерліфтери у Кубку України з триборства, який пройшов у Кам’янецьку-Подільську 9-11 листопада 2007 року. Понад 200 спортсменів із 21 області змагалися у різних вагових категоріях. Шість атлетів команди “Тандем” представляли ДЮСШ №2. Незважаючи на те, що Аня Лещенко займається цим видом спорту лише рік, дівчина вже є кандидатом у майстри спорту. “Взагалі я прийшла займатися в тренажерний зал, – каже О.Лещенко. – Тренер Валентин Маліков запропонував “поліфтити”. Спробувала. І мені дуже сподобалося. У грудні буде рівно рік як я займаюся цим чудовим видом спорту”. Пауерліфтинг ніяк не заважає їй навчатись в університеті на четвертому курсі факультету електронники та комп’ютерної техніки. А на Кубку України Анна Лещенко здобула срібну нагороду.

У Львові пройшов перший чемпіонат Євразії з пауерліфтингу та жиму лежачи за версією GPF. Близько двохсот пауерліфтерів із семи держав світу (Росія, Україна, Ботсвана, Китай, Таджикистан, Болгарія, Польща) виходили на поміст. Сергій Гайдріх, вихованець Євгена Лук’янова (ДКФВ) став першим, встановивши юнацький світовий рекорд у вазі до 82,5 кг. Жовтень 2011 року.

У Кривому Розі з 6 по 11 серпня 2012 року пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи за версією АВПС (аматори). На цьому спортивному форумі у вправі жим лежачи виступили Мілена Руденко та Марина Гальчук, вихованки тренерки Людмили Гайдученко. Змагаючись у ваговій категорії до 48 кг, М.Руденко, вичавивши вагу 60 кг і обійшовши на 7,5 кг спортсменку з Грузії Геллу Лань, стала чемпіонкою. Мілена виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. Такий чималий відрив у вазі свідчить про те, що українська пауерліфтерка є безперечним лідером серед спортсменок цієї категорії. М.Руденко, показавши п’ятий результат у абсолютному заліку, увійшла до десятки найсильніших атлеток планети. Марині Гальчук у вазі до 56 кг довелося битися з неодноразовою чемпіонкою світу росіянкою Анною Коновал. Наша землячка поступилася їй, але обійшла решту спортсменок і з результатом 60 кг стала віце-чемпіонкою світу. Окрім дніпродзержинських спортсменок тренер Людмила Гайдученко повезла на чемпіонат світу також дівчат із Дніпропетровська, які посіли одне перше та два другі місця. На фото: М.Гальчук, О.Писарєва, М.Руденко, президент АВПС Майк Суіні, Н.Пенькова, Л.Гайдученко.

Учасниця Чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу Віра Попруга. Варшава. 04.12.2022.