СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1552

На Блакитному озері проходив Чемпіонат Дніпропетровської області з ловлі риби поплавковою вудкою з берега серед спортсменів з вадами слуху. У категорії “BigFish” (велика риба) приз кращого рибалки отримав Ігор Сергійчик. 11.05.20198. Верхнє фото.

На березі Єлизаветівського котловану пройшов відкритий міський турнір з ловлі хижої риби спінінгом з берега.
Не зважаючи на непогоду у змаганні прийняли участь команди з міста Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кам’янське. У загальному заліку перше місце виборола місцева команда “Фанатик”. Друге місце у команди “Кривбас-1” з Кривого Рогу. Третьою став “Дніпро” з обласного центру. У особистому заліку призова трійка має такий вигляд: Кошак Олександр, (Кам`янське), Рябіков Костянтин (Кривий Ріг), Метринець Володимир (Дніпро). Всі призери отримали кубки, медалі, грамоти від міських організації УТОГ та “Інваспорт”, а також подарунки від спонсорів змагань торгової марки “Фанатик”. 09.04.2017.

Як повідомив начальник Кам`янського “Інваспорту” Юрій Коновалов (на фото крайній праворуч) на Єлізаветовському котловані пройшов відкритий міський турнір з ловлі поплавковою вудкою з берега. Крім місцевих рибалок в змаганні прийняли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу і Запоріжжя. У загальному заліку перше місце виборола команда “Кривбас”. Другою стала команда “Навік” з обласного центру. Третіми були місцеві “інваспортовці”. 21.04.2018.

На Блакитному озері проходив Чемпіонат Дніпропетровської області з ловлі риби поплавковою вудкою з берега серед спортсменів з вадами слуху. У змаганні прийняли участь команди з різних міст нашої області. Кам`янчани стали кращими у всіх номінаціях. У загальному заліку друге місце вибороло подружжя Сергійчиків, Ігор і Марина, які представляли команду “Фанатик”. 11.05.2019.

На річці Оріль з 10 по 12 липня 2020 року проходив відкритий турнір Кам`янського з ловлі риби (фідером з берега) серед спортсменів з ураженням слуху. В змаганнях взяли участь понад 30 рибалок з Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Новомосковська, Кам’янського.