Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1255

Вихованка відділення тхеквондо ДЮСШ № 1 Катерина Задорожна і її тренер В`ячеслав Сторчак. 07.05.2011. Верхнє фото.

У Палаці тенісу ім. М.Аношкіна пройшов дев’ятий відкритий турнір з тхеквондо “Золотий даянг”. Перед початком виступів відбулося нагородження переможців конкурсу “Міс “love Taekwondo”, який проходив з 1 вересня по 26 жовтня на сайті міської федерації тхеквондо. У цьому конкурсі брали участь сім дніпродзержинських тхеквондісток. 8234 людини з України, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Республіки Корея, США, Індії, Індонезії, Бразилії та інших географічних пунктів світу проголосували за учасниць конкурсу. В результаті Міс “love Taekwondo” виграла учениця гімназії № 39 Марія Лобанова (тренер Владлен Лобанов). Першою віце-міс стала Анастасія Дерій і другою віце-міс – Карина Сугак. Обох дівчат тренує Євген Свіжевський. На фото: тренер Є.Свіжевський з призерками конкурсу “Міс “love Taekwondo”. 29.10.2011.

“Коли проводився перший турнір “Золотий даянг”, то до нас приїхала тільки одна команда з Харкова, і виграла. На дев`ятому турнірі вже змагалися 310 бійців з 26 команд, які представляли 10 областей України, міста Київ, Севастополь і російський Воронеж. Географія розширюється. Така кількість спортсменів виступали на цих змаганнях є рекордним за всю історію турніру, проведеного в Дніпродзержинську “, – розповідає президент міської федерації тхеквондо Олександр Кірпа. На фото тренери команди Дніпродзержинська Олександр Кірпа, Євген Свіжевський, Роман Курись, Владлен Лобанов з кубком за друге місце. 29.10.2011.

У День міста на площі перед кінотеатром “Мир” тхеквондисти тренера Юрій Палька провели флешмоб. Перед численними глядачами бійці ДЮСШ № 3 показали як вони проводять тренування. 20.09.2014.

А потім розбившись на пари тхеквондисти демонстрували справжні бої. 20.09.2014.