СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1100

Голкіпер “Прометея” Костянтин Чуйко. Матч “Прометей” – “Радист”. Верхнє фото з архіву К.Чуйко.
2 липня 1984 на стадіоні “Перемога” відбувся фінальний матч кубка міста з футболу. Команда “Прометей”, завдяки голу Ігоря Артемова, здобула перемогу над “Радист” з мінімальним рахунком. Про цю зустріч згадує голкіпер “Прометея” Костянтин Чуйко. “У 1984 році мене, 17-річного хлопця, почали ставити за основний склад “Прометея”, – розповідає Костянтин. – “Радист” тоді гримів на всю область. За них в воротах грав досвідчений Бахтін, а на полі виступали погравші в командах майстрів Устименко, Мунтян, Білоголовий, Гайдечук, Миршавка, Максимов, Ростовцев, Чалий. Компанія була будь здоров. У нас лише Валентин Неминущий пройшов таку школу. Перед матчем суперники, не приховуючи глузування, питали, скільки нам сьогодні вкатати м’ячів. Почалася зустріч і виявилося, що не так сталося як гадалося. У хлопців пішла гра, та й у мене почало все виходити. У першому таймі Ігор Артемов, рвонувши між двох захисників, вийшов один на один з Бахтіним і забив гол (у ворота, протилежні від табло). У другому таймі нас очікував божевільний прес з боку “радистів”. Я після першого тайму в роздягальню зайшов весь червоний від ударів м’ячем. Вони тиснули будь здоров. Але ми витримали. Арбітр зустрічі В.Оліфіренко зафіксував перемогу “Прометея” 1:0. Після матчу голова міської федерації футболу А.Терещенко нас привітав з перемогою, але чомусь кубок так і не вручив”.

Віце-президент ФК “Сталь” Микола Колючий. 17.07.2015.

У Дніпрі 15 грудня провели підведення підсумків футбольного сезону Дніпропетровської області та гала-концерт “Футбольна гордість Дніпропетровщини-2019”. На свято були запрошені голова Кам’янської федерації футболу Едуард Коряк і його заступник Ігор Ігнатенко. За участь команди “Рапід” в першій лізі Дніпропетровської області нагороду отримав і її президент Руслан Худжадзе (всі троє на фото).

Список суддів Дніпродзержинська, які обслуговують першість СРСР по другій лізі, першості УРСР серед юнацьких команд і першість Дніпропетровської області. З архіву В.А.Оліфіренка.

У прес-центрі ПАТ “Дніпровський меткомбінат” 9 серпня 2016 року пройшло жеребкування Кубка “Металургів” по футболу, приуроченого до Дня Незалежності України та Дню фізичної культури і спорту країни. Спочатку присутні вшановували ветерана міського футболу Володимира Антоновича Флокія, який відзначав в цей день своє 70-річчя. Голова міської федерації футболу Едуард Коряк подякував ювіляра за багаторічну працю на благо Кам’янського футболу і вручив йому велику пам’ятну медаль з написом “З ювілеєм Володимир Антонович. 70. Легенда футболу”, грамоту, футболку і сувенірну продукцію. Іменинник щиро зазначив, що вперше в житті його вітає з днем ​​народження голова міської федерації футболу. Едуард Коряк пообіцяв і надалі вшановувати всіх ветеранів футболу.