СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1056

На майданчиках СК “Прометей” і ДКФВ з 2 грудня 2007 року по 23 березня 2008 року змагалися футболісти в трьох вікових групах. За цей час було проведено 282 зустрічі в яких взяли участь більш ніж 400 гравців. Родзинкою турніру, а також величезним стимулом для юних футболістів, став виступ в декількох іграх нашого земляка, гравця основного складу київського “Динамо” Артема Кравця. Артем відвідав Дніпродзержинськ після дебюту в Лізі чемпіонів. 23 березня з спортивному залі Палацу тенісу, який носить ім’я Почесного громадянина міста, Героя Соціалістичної Праці Михайла Прокоповича Аношкіна, відбулося нагородження команд-призерів та кращих гравців турніру. За підсумками турніру переможцем серед дорослих футболістів стала команда “Газовик”, яка набрала 100% кількість очок. Головний приз – величезний п’ятикілограмовий кубок зроблений з кольорового металу, який пізніше був наповнений шампанським, з рук голови міської Федерації футболу Г.Демашенко отримали тренер Олег Кузь і кращий гравець команди В’ячеслав Яланський. Присмак шампанського спробувала і журналістка 41-го телеканалу Анна Почта. Верхнє фото.

Змагання з міні-футболу серед дворових команд пройшли в Соцмісті. Організували їх працівники міського центру “Спорт для всіх”. Як повідомила директор центру Ганна Плиска, в спортивному заході взяли участь 5 команд, гравці яких були в віці від 8 до 15 років. Ігри пройшли за коловою системою. Команди-призери отримали в нагороду грамоти. 15.05.2014.

На спортивній базі СК “Прометей” пройшли змагання з міні-футболу серед дитячих та юнацьких команд, присвячені Дню Європи. Призерами стали “Маяк”, “Кам’янське” і “Леви”. 12.05.2015.

Турнір з міні-футболу, який пройшов на базі СК “Прометей”, відрізнявся від безлічі інших в плані того, що в ньому брали участь футболісти, вік яких перевищував 45 років. До речі, дуже багатьом гравцям вже пішов сьомий десяток. Нагороди командам-призерам вручали голова федерації футболу міста Едуард Коряк, голова новоствореної первинної профспілкової організації “Металургів” ДМКД Олег Нагорний, колишній гравець дніпродзержинського “Металурга” Володимир Флокій, арбітр Василь Вербецький. Приз кращого бомбардира отримав Валерій Палійчук. 06.02.2016.

На майданчику СК “Промінь” відбувся фінал Кубка “Ліги патріотів” з міні-футболу. У головній грі зустрічалися дві команди, які напевно найбільше заслуговували зіграти в такому матчі, досвідчений “Баглій” та студентська команда Кам’янського вищого професійного училища (КВПУ). Перший тайм пройшов у обопільно гострій боротьбі з безліччю гольових моментів. На табло рахунок після першого тайму був зафіксований 2:1 на користь КВПУ. Після перерви тренер студентів Іван Павлович Расторгуєв вніс у гру корективи. Команда заграла в більш атакуючий футбол. Забивши один одному по два м’ячі у другому таймі, рахунок став 4:3. Обстановка на майданчику загострилася до краю. Судді вже поглядали на секундомір, коли гравці КВПУ порушили правила і в їх ворота був призначений дев`ятиметровий штрафний удар. Вболівальники суперника вже передчували нічию в основний час і післяматчеву серію пенальті. Але після удару на допомогу воротареві КВПУ прийшла штанга, яка чотири рази рятувала в першому таймі ворота “Баглія”. Фінальний свисток і радість перемоги молодих футболістів з її незмінним тренером-викладачем Іваном Павловичем Расторгуєвим. Після матчу голова федерації футболу Кам’янського Едуард Коряк і голова комітету масового футболу ФФК Василь Вербецький вручили цінні призи кращим гравцям Кубка “Ліги патріотів” Едуарду Бодрову (КВПУ), Родіону Чорноброву (КВПУ) і капітану команди “Баглій” Сергію Звенигородському. 12.03.2017.