СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1001

Андрій Степанченко, вихованець тренера Віктора Володимировича Алєксикова, в 1984 році виграв молодіжну першість СРСР зі спортивної гімнастики в Барановичах (Білорусія) і потрапив до складу збірної СРСР.

Олександр Анатолійович Перетятько зі своїм учнем. 2000-і роки.

Тренер зі спортивної гімнастики Володимир Миколайович Андрієнко з Максимом Котенко. Максим входив до складу збірної України. Він завоював дві золоті і таку ж кількість срібних і бронзових медалей на чемпіонаті світу серед юніорів, який пройшов в США. Після цього двічі ставав чемпіоном України серед чоловіків. До пандемії Котенко працював в знаменитому канадському “Цирку Сонця” (Cirque du Soleil).

У березні 2012 року, виступаючи на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики в Білій Церкві наш земляк Станіслав Кондалєв завоював вищу нагороду. Юнак вже одинадцять років займається спортивною гімнастикою. Першим тренером у нього був Василь Миколайович Копєйкін. “Ми разом з бронзовим призером пекінської Олімпіади Олександром Воробйовим осягали ази цього виду спорту у Заслуженого тренера України Володимира Миколайовича Андрієнка”, – розповідає Стас.

На початку 1996 року Заслужений тренер України зі спортивної гімнастики Віктор Алєксиков з дружиною, тренером з художньої гімнастики Тетяною Владленіною, поїхали працювати в Каїр, столицю Єгипту. Спочатку це був спортивний клуб “Ель Гезира”. А в 2005 році Віктор Володимирович підписав контракт з клубом “Ель Аглі”, де працює до теперішнього часу. Під керівництвом українського “коуча” команда майстрів спорту вигравала тричі чемпіонати Єгипту. Кандидати в майстри спорту там же були першими шість разів. Ну, а наймолодші гімнасти вигравали всі призові місця. На фото В.В.Алєксиков з молодіжною збірною Єгипту.