СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1774

Парад молодості, краси та витонченості пройшов у стінах Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання. 24 березня тут у фінальних змаганнях з аеробки, що входить до заліку обласної спартакіяди серед учнів І-ІІ рівня акредитації, своє вміння показували студенти семи команд: три з Дніпродзержинська (Кам’янське), і по дві представляли Дніпропетровськ (Дніпро) та Павлоград. Спартакіада об’єднала одразу два змагання: першість Дніпродзержинська та обласний фінал. Виступи проводились за двома програмами. Учасники мали представити обов’язкову програму з перебудовами, стрибковими елементами, акробатикою, а також показовий виступ з елементами танців, фітнесу та циркового мистецтва. Кожна композиція оцінювалася за 40-бальною системою. Суддівська колегія розглядала номери тих, хто виступав за такими критеріями: синхронність, артистизм, техніка, складність композицій – в обов’язковій програмі; артистизм, техніка, зовнішній вигляд, відповідність музичного супроводу – у довільній програмі. Третє місце в обласних змаганнях посіли студентки Дніпродзержинського музичного училища (верхнє фото), виступ яких вирізнявся злагодженістю та складністю композиції. 24.03.2015.

На спортивній базі Державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області пройшов фінальний етап спартакіади серед працівників податкової служби на Дніпропетровщині. Команда із Дніпродзержинська посіла перше місце у загальному заліку. Спортивний дух учасників змагань піднімала група підтримки з числа працівників податкової служби нашого міста. Одягнені в костюми із символікою Дніпродзержинська, дівчата палко вболівали за своїх колег. 08.05.2010.

У змаганнях з ритмічної гімнастики серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, команда коледжу фізичного виховання (капітан Катерина Поченюк – на фото), яка виступала поза конкурсом, стала абсолютним чемпіоном. 31.03.2011.

Команда технологічного коледжу посіла друге місце на змагання з ритмічної гімнастики серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації мыста. 07.04.2011.

У Дніпродзержинську завершилися змагання з ритмічної гімнастики. Як завжди на висоті була збірна команда коледжу фізичного виховання у складі О.Бєляєвої, К.Дербас, Н.Ільєнко, Н.Котляревської, В.Глінченко, В.Апілат, В.Дідик, І.Крупич, О.Сидоренко, О.Панкевич, Ю.Швець, О.Нікітіної, В.Олійник, К.Макіди (тренер – викладачка коледжу Л.С.Проненко), яка стала абсолютним переможцем змагань. Спортсменки представили обов’язкову композицію у стилі “диско” зі складною хореографією, непростими в технічному відношенні елементами, підтримками, а також показовий номер “Натхнення”. У ньому дівчата продемонстрували вправи зі стрічками та складними акробатичними підтримками. 23.04.2013.