ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМОГЛА КОМАНДИ БЕЛЬГІЇ І ЧОРНОГОРІЇ

413dc5f2ff8e9f60ff6bd0cd8165bba7b9db649b

Збірна України з футзалу у другому турі групи під номером 3 Основного кваліфікаційного турніру до чемпіонату Європи 2018 року зустрілася у “Палаці Спорту” із Чорногорією. У даному матчі було більше гольових моментів у порівнянні із вчорашнім поєдинком Україна – Бельгія (1:0). Як наслідок перший тайм завершився результативно – 2:2, пише http://newsua.one/novosti/zbirna-ukraini-zdobula-drugu-peremogu-v-kvalifikacii-che-z-futzalu.html

За українців відзначилися Богдан Новак та Олександр Педяш. На рахунку чорногорця Бойана Байовича дубль. Окрім того одного разу ворота “синьо-жовтих” врятувала поперечина.

Впродовж восьми хвилин другого тайму гості з Чорногорії втримували нічийний результат, але зусиллями Петра Шотурми і Сергія Журби “синьо-жовті” святкували перемогу – 4:2.

Зазначимо, що в іншій баталії нашої групи Хорватія розгромила “Бельгію” 6:1.

Таким чином українці та хорвати мають по 6 очок і посідають лідируючі позиції у квартеті, у Бельгії та Чорногорії жодного набраного пункту.

Зауважимо, що доля прямої путівки на ЧЄ-2018 визначиться у зустрічі Україна – Хорватія, що відбудеться 11 квітня.

Зазначимо, що переможці груп потраплять у фінальну стадію безпосередньо, а сім володарів других місць і краща команда з третіх місць продовжать боротьбу в раунді плей-офф.