СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1935

Члени журі змагань військово-патріотичних клубів Дніпропетровщини Микола Петренко, Іван Звєздун, Сергій Севриков. Нікополь 1989. Верхнє фото.

На базі Мелітопольської ДЮСШ № 1 відбувся відкритий чемпіонат міста з кіокушинкайкан карате серед дітей та юніорів. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Мелітополя і Мелітопольського району, Енергодара, Вільногірська та Дніпродзержинська (нині Кам`янське). Найяскравіші бої показали спортсмени з нашого міста, підготовлені тренером, офіційним представником міжнародної організації кіокушинкайкан карате, бранч-чіфом України (шихан п`ятий дан) Іваном Звіздуном (на фото). 23.04.2016.

У Дніпрі відбувся Чемпіонат України з карате IKO Matsushima. У змаганнях взяли участь бійці (старше 16 років) з Кам’янського “Sentoki Club”. На їхньому рахунку два призових місця. У категорії 18+ Влад Заболотний став срібним призером. Його ж суддівське журі нагородило і кубком “За кращу техніку”. Третє місце в категорії бійців 16-17 років зайняв Владислав Кашицин. 21.09.2019.

В Луцьку ідбувся відкритий Чемпіонат України з кіокушинкайкан карате серед юнаків віком від 10 до 15 років. На татамі свою майстерність демонстрували понад 250 спортсменів з 11 областей. Змагання проводились у двох розділах: “ката” (форма вправ) та “куміте” (двобої). Як повідомив тренер Кам`янського спортивного клубу “Бусін-кан” Роман Кашира, не зважаючи на велику кількість учасників та жорстку конкуренцію, його вихованці продемонстрували гідний рівень підготовки та посіли одно перше, два других та три третіх місць. Відзначилась двома медалями Владислава Демянчук. 07.11.2021.

У Дніпрі відбувся Чемпіонат України з кіокушинкайкан карате серед юнаків, юніорів (14-17 років) та дорослих. На Чемпіонаті зібралися кращі спортсмени з різних областей України, які продемонстрували яскраві виступи та жагу до перемоги у розділах “куміте” (двобої) і “ката” (форма вправ). Своє вміння показували і каратисти Кам’янського спортивного клубу кіокушин-кан карате-до “Бусін-кан”. На рахунку вихованців тренера Романа Кашири (3 дан) три призових місця. В куміте чемпіонський титул виборов Тимур Лебедєв, а “бронза” в активі Олександра Анисіна. Четверте місце (теж призове) в розділі ката посіла Владислава Демянчук. 12.09.2021.