СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1918

8 грудня 2007 року в залі СК “Прометей” відбулося святкове відкриття другого перехідного Кубка Баглійського району з міні-футболу. За великим рахунком, це відкритий чемпіонат міста, в якому взяли участь 14 команд зі спортивних клубів, спеціальних навчальних закладів та дитячих юнацьких футбольних шкіл 1993/1996 р.н., дніпропетровський “Дніпро-75”, а також 14 дорослих колективів. Турнір присвячується 100-річчю нашого видатного земляка, першого директора Придніпровського хімічного заводу, Почесного громадянина міста Михайла Прокоповича Аношкіна. Людину, яка зробила великий внесок у розвиток спорту, у тому числі й футболу, не тільки в Баглійському районі, а й у місті. Капітани команд під звуки гімну України підняли під склепіння спортзалу державний прапор. У відкритті турніру взяли участь голова виконкому Баглійської райради Євген Дейнега, голова міської федерації футболу Геннадій Демашенко, його попередник на цій посаді Анатолій Кульчиковський, голова спорткомітету міста Василь Петеримов. Оваціями юні футболісти зустріли оголошення про те, що на відкритті присутні легенди радянського футболу Анатолій Боговик, який свого часу захищав кольори київського та мінського “Динамо”, а також олімпійської збірної СРСР, та його колега зі столичного “Динамо” та дніпропетровського “Дніпра” Василь Лябік. Символічним став перший удар по м’ячу у відкритті цього футбольного форуму, який зробив правнук Аношкіна, юний футболіст Денис Федоренко.

За підсумками другого перехідного Кубка Баглійського району з міні-футболу переможцями серед дорослих гравців стала команда “Газовик”, яка набрала 100% очок. Головний приз – величезний п’ятикілограмовий кубок, зроблений з кольорового металу, який пізніше був наповнений шампанським, з рук голови міської Федерації футболу Г.Демашенко отримали тренер Олег Кузь та найкращий гравець команди В’ячеслав Яланський. 23.03.2008.

Склад футзальної команди “Азот” – Корольов Денис (воротар), Кульбашний Владислав (капітан), Піддубний Дмитро, Балашов Руслан, Зеленський Ігор, Хохлов Ігор, Сухоребрий Володимир, Олениченко Сергій, Сергій Бакинов, Криванищенко Олександр. 19.11.2011.

У спортзалі культурно-спортивного центру “Дніпровець” відбувся матч ветеранів футболу міста, вік гравців 55 років та старше. Міні-футбольні команди спочатку були поділені на “Правий берег” та “Лівий берег”. На матч виводили команди судді Володимир Флокій та Володимир Оліфіренко. Першими у матчі відкрили рахунок правобережні. На другій хвилині м’яч забив Володимир Дерун, на 6 хвилині він подвоїв рахунок. Один м’яч лівобережні відіграли, гол забив Олександр Мартишов і перший тайм завершився 2:1. Другий тайм розпочався із забитого швидкого м’яча Валерієм Палейчуком уже на 5 секунді. Рахунок став 3:1. Гра пішла на зустрічних курсах, одна атака змінювала іншу. Володимир Єлізаров робить рахунок 3:2, а за кілька хвилин рахунок порівнює Олександр Мартишов. “Правий берег” виводить уперед Іван Решетило, але Олександр Мартишов знову зрівнює рахунок. Матч міг закінчитися внічию, але Ігор Стежко гарним ударом у верхній кут встановив остаточний рахунок матчу 5:4. “Лівий берег” перемагає у матчі. Склад команд. “Лівий берег”: Гамідов Валерій, Пищев Віктор, Стежко Ігор, Шевченко Віктор, Чалий Володимир, Крижанівський Микола, Мартишов Олександр, Єлізаров Володимир. “Правий берег”: Кришин Олег, Білий Віктор, Палейчук Валерій, Дерун Володимир, Катвицький Віктор, Решетило Іван, Голубчик Олександр, Циганок Петро, Вербецький Василь. 18.11.2017.

Завершилась першість міста з футзалу, яку проводила Кам`янська ліга футбола і футзала (КЛФФ) в два кола на протязі двох місяців. Всі матчі проводились в залі СК “Промінь”. Переможцем в першій лізі стала команда “ЄВРАЗ-ТАЙМ”, яка представляла ПАТ “ЄВРАЗ-ЮЖКОКС”. Як розповів тренер команди Сергій Гужва, його підопічні провели 14 зустрічей, в яких набрали 29 очок і вперше стали переможцями. Cклад команди-переможниці: Соклаков Річард (голкіпер), Циганок Сергій (капітан), Недбайло Олександр, Непорада Сергій, Олексієнко Олександр, Дуков Денис, Ручій Артем, Найдюк Микола, Щур Олександр, Мірошиченко Олександр, Тріль Олександр, Гелетій Олександр (граючий тренер). 25.12.2016.