Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1830

Боєць спортивного клубу “Адреналін” Арман Єсаян, взяв участь у відкритому Кубку Дніпра з бойового самбо та завоював “золото” у ваговій категорії до 74 кг. Тренує переможця В’ячеслав Нагурний. 18.11.2018. Верхнє фото.

У Дніпропетровську (нині Дніпро) проходив чемпіонат області з бойового самбо. Вперше в ньому взяли участь вихованці тренера-початківця Антона Єрмашкевича. В поєдинках змагалися 14-річний Дмитро Мельничук (вагова категорія 55 кг), 16-річний Дмитро Шаравін (60 кг) та його одноліток Андрій Назаренка (63 кг). Шаравін та Назаренко програли у першому ж бою. Мельничук став срібним призером. 01.11.2014.

У військово-патріотичному ліцеї міста Дніпро 27 жовтня пройшов чемпіонат області з бойового самбо. За нагороди боролися 284 спортсмена. Як повідомив тренер Кам’янського клубу “Герцm-ММА” Антон Єрмашкевич, троє його вихованців завоювали чемпіонський титул. Відзначилися Богдан Богодюк (вагова категорія 33 кг) та Марк Зайцев (40 кг). А Артем Жижикін, який виступав у ваговій категорії 48 кг серед спортсменів 15-16 років, в фіналі переміг свого одноклубника Максима Гордєєва. Шестирічний Матвій Зайцев став третім серед бійців у вазі 25 кг. 27.10.2018.

У Дніпрі пройшов відкритий чемпіонат області з бойового самбо. У змаганнях взяла участь і команда СК “Герць” (тренери Костянтин Тимченко, Станіслав Тимченко, Антон Єрмашкевич). На рахунку наших земляків 10 призових місць (три перших, п’ять других, два третіх). 26.10.2019.

В обласній академії ММА “Патріот” відбувся чемпіонат Дніпропетровщини з бойового самбо на підтримку ЗСУ. В змаганнях прийняли участь і три бійці спортивного клубу “Герць-ММА”. Два вихованці тренера Антона Єрмашкевича стали призерами. “Богдан Богодюк, який виступав у ваговій категорії до 62 кг серед бійців 13-14 років посів друге місце, – розповідає тренер. – Данило Савченко став третім, змагаючись в цій же вазі, але серед старших спортсменів. Його суперниками були самбісти понад 19 років. Таким чином Богдан Богодюк ввійшов до складу збірної Дніпропетровської області і буде представляти наше місто на чемпіонаті України з бойового самбо”. Віталій Скала (-57 кг, 17-18 років) хоча і не став призером, але він отримав безцінний досвід. 25.09.2022.