СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1811

На футбольному майданчику СК “Прометей” (колишній тенісний корт № 10) закінчилися ігри чотириденного турніру з міні-футболу, присвяченого Дню Незалежності України. У змаганнях брали участь 8 команд, розбитих на дві групи. Спочатку пройшли групові ігри. У групі “А” команди розташувалися в такий спосіб. : “Дорожник”, ДМКД-1, “Водоканал”, Школа міліції. У групі “Б” – ДМКД-2, “Метиз”, УТОГ, ЗІП. Найспекотнішою стала зустріч за перше місце. “Експрес” (такий напис красувався на футболках команди “Дорожник”), відкривши рахунок, довго його утримував. Але на початку другого тайму ефектний м’яч поклав у дальній кут гравець ДМКД-2. Здавалося, все йде до овер-тайму. Але на останніх хвилинах гри “дорожники” забили гол зі штрафного та виграли фінальну зустріч. 25.08.2011.

На стадіоні ДЮСШ № 2 четвертого червня пройшов футбольний матч між командами Кам’янського та Луганської області. Зустріч була присвячена 84-річчю створення Луганської області. У складах обох команд було чимало нових футболістів. У команді гостей на поле вийшли футболісти тимчасові переселенці з міст Сєверодонецьк, Рубіжне, Алчевськ, Луганськ, Щастя. За збірну Луганщини виступав Олександр Хлапонін, який грав у двотисячних за нашу “Сталь”. Вже на початку матчу луганчани відкрили рахунок. Після ефектної атаки, м’яч у дев’ятку воріт направив Ян Зезюлін. Господарі відігралися майже відразу. М’яч на свій рахунок записав Дмитро Мартишов. А наприкінці першого тайму Євген Проненко вивів кам’янчан уперед. Основні події розгорнулися після невеликої перерви. Після штрафного у виконанні Дмитра Скриги, команда у червоно-чорній формі зрівняла рахунок. Відчувши, що суперник просідає, луганчани підняли темп, проводячи швидкі заміни. І успіх знову прийшов до них у вигляді гола, забитого Яном Зезюліним. Але господарі не зневірилися, і провели наприкінці зустрічі дві результативні атаки. Голами відзначилися Дмитро Титов та Дмитро Мартишов. У підсумку 4:3 перемогла команда Кам’янського.

Рівно рік тому пішов з життя Валерій Григорович Гамідов, футболіст, який на початку 1980-х років захищав кольори дніпродзержинського “Металурга”. 17 липня 2022 року, на полі стадіону ДЮСШ № 2 на згадку про товариша ветерани міського футболу провели товариський матч. На смарагдовий килим футбольного газону вийшли футболісти, які свого часу пліч о пліч грали з Валерієм Григоровичем. Футболісти поділилися на команди в рожевих (капітан Олександр Мартишов) і блакитних (капітан Віктор Шевченко) манішках і провели зустріч в міні-футбол. Грали не напружуючись, на втіху. Майже кожен вдалий фінт, пас чи забитий гол коментували жартами-примовками. В результаті рожеві перемогли з рахунком 6:2.

На міні-футбольному майданчику “Winnerkamenskoe” (Курилівка) проводиться благодійний футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України. 17 липня 2022 року, відбулися перші матчі другого туру. Команда Аульського водоводу “Міськводоканал” у матчі з командою “Рапід” здобула переконливу перемогу з рахунком 4:1.

15 серпня 2022 року, екс-футболісту дніпродзержинського “Металурга” Олександру Вікторовичу Мартишову виповнилось 68 років. В честь його дня народження на майданчику для гри в міні-футбол стадіону ДЮСШ № 2 був проведений товариський матч. Зустрілися ветерани футболу міста, з яким свого часу імениннику довелося пограти в складах різних коиманд. Зустріч завершилася бойовою нічиєю 6:6.