СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1807

8 грудня 2007 року в залі СК “Прометей” відбулося святкове відкриття другого перехідного Кубка Баглійського району з футзалу. За великим рахунком, це відкритий чемпіонат міста, в якому беруть участь 14 команд зі спортивних клубів, спеціальних навчальних закладів та дитячих юнацьких футбольних шкіл 1993-1996 р.н., дніпропетровський “Дніпро-75”, а також 14 дорослих колективів. Турнір присвячується 100-річчю нашого видатного земляка, першого директора Придніпровського хімічного заводу, Почесного громадянина Дніпродзержинська (зараз Кам`янське), Героя Соціалістичної Праці Михайла Прокоповича Аношкіна. Людину, яка зробила великий внесок у розвиток спорту, у тому числі й футболу, не тільки в Баглійському районі, а й у місті. Капітани команд під звуки гімну України підняли під склепіння спортзалу державний прапор. У відкритті турніру взяли участь голова виконкому Баглійської райради Євген Дейнега, голова міської федерації футболу Геннадій Демашенко, його попередник на цій посаді Анатолій Кульчиковський, голова спорткомітету Василь Петеримов. Оваціями юні футболісти зустріли оголошення про те, що на відкритті присутні легенди радянського футболу Анатолій Боговик, який свого часу захищав кольори київського та мінського “Динамо”, а також олімпійської збірної СРСР, та його колега зі столичного “Динамо” та дніпропетровського “Дніпра” Василь Лябік. Символічним став перший удар по м’ячу у відкритті цього футбольного форуму, який зробили правнук Аношкіна, юний футболіст Денис Федоренко, а також його старші колеги В.Лябик, А.Боговик, А.Кульчиковський та Є.Дейнега. Верхнє фото.

У Кубку міста з футзалу відбулися заключні матчі. У фінал кубка “А” пробилися “Металург” та “Фортуна”. Сьома та четверта команди чемпіонату міста у рівній боротьбі до останніх хвилин вели боротьбу за головний трофей турніру. Першими відкрили рахунок у матчі металурги, реалізувавши стандарт. “Фортуна” рук не опустила і до кінця тайму зуміла вийти наперед. Після перерви перші намагалися зрівняти рахунок, другі – намагалися підловити свого суперника на контратаці. Неакуратні дії металургів у захисті дозволили суперникам упродовж хвилини двічі розписатися у воротах Брзежовського. “Металург” спробував відновити статус-кво за рахунок зайвого польового гравця, змінивши воротаря. Команді меткомбінату вдалося скоротити різницю у рахунку до двох м’ячів, проте на більше часу не вистачило. Свисток судді матчу Дмитра Євтухова підсумував рахунок – 4:2 на користь “Фортуни” (на фото).

Протягом тижня 26 шкіл міста Кам’янське боролися за право зіграти у фіналі першості з футзалу. Змагання проводились серед школярів 9-11 класів. Фінальна частина традиційно проводиться в школі №10. І саме господарі залу під керівництвом тренера Дмитра Лоїка пробилися до фіналу, де їм довелося зустрінеться з фіналістом минулого сезону командою школи № 29, яку тренує Сергій Хомчик. Перший тайм завершився з рахунком 1:1. А потім забивали тільки гравці 29-ї школи. Підсумок матчу 4:1. 19.10.2018.

Команда “Армада” – Волик Владислав, Волик Єгор, Плахотниченко Владислав, Грабенко Єгор, Терещенко Ростислав, Шляхта Роман, Михайло Кузнєцов. 28.01.2012.

27-28 грудня 2016 року пройшов Новорічний турнір з футзалу серед гравців 2005/2006 років народження, організований Кам’янською лігою футболу та футзалу (керівник Михайло Резніков). На майданчику СК “Промінь” грали шість команд, які були розбиті на дві групи. Претендентами на нагороди були два склади “Дзержинця”, дві команди “Надія”, “Олімпія” та ДЮСШ №2 з обласного центру. Як повідомив тренер першої команди “Надія” Андрій Широкий, його вихованці вийшли у фінал, де обіграли “Олімпію” з рахунком 8:2. “У підгрупі ми зіграли внічию з гостями з Дніпра 1:1, а “Дзержинець” обіграли 6:1, – каже А.Широкий. – Михайло Скрипник став найкращим бомбардиром. На його рахунку сім забитих м’ячів. Гравці здобули в нагороду медалі та грамоти, а капітан команди Мирослав Крючков отримав з рук організаторів турніру кубок. Після нагородження хлопці поласували величезним тортом та тонізуючими напоями. Склад команди-переможниці: Крючков Мирослав (воротар), Гончаренко Микола, Кайстра Кирило, Касимов Ельдар, Скрипник Михайло, Уклеїн Тимур, Павлишин Микита, Білоусов Михайло, Благодарний Едуард, Хвалов Гліб, Нагірний Ярослав.