СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1699

Армліфтер Олександр Кислий. 11.07.2013. Верхнє фото.

Тренер з армліфтингу Едуард Аноткин. 04.10.2012.

В Харківському аква-фітнес клубі “Волна” 25 пройшов Кубок України з армліфтингу, в якому взяли участь найсильніші спортсмени з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Волинської, Тернопільської, Сумської, Хмельницької та Кіровоградської областей. Змагання проводилися у триборстві (Rolling Thunder + Apollon’s Axle + Saxon Bar), тобто переможець у кожній ваговій категорії визначався за сумою трьох вправ. Вправа Silver Bullet була проведена окремо. Максим Туманов (на фото крайній ліворуч), який тренується у Кам`янському клубі “Сварог”, виступаючи у ваговій категорії до 60 кг виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Максим встановив рекорди України у вправах Rolling Thunder – 61 кг, Apollon’s Axle – 130 кг, Saxon Bar – 70 кг. 25.11.2018.

В Мелітополі (Запорізька область) пройшов III абсолютний чемпіонат України по силі хвата “Ukrainian Elitе Grip Challenge”. Атлети виконували по шість вправ: “Аполлон Аксель”, “Хаб”, “Роллінг Тандер”, “Цегла”, “Little Big Horn” і “Silver bullet”. Після їх проходження, кожному учаснику чемпіонату підсумовувалися його показники. Переможцем ставав той, у якого була найменша сума балів. За підсумками змагань чемпіонкою стала керівник Кам’янського спортклубу “Сварог” Людмила Гайдученко, яка набрала в сумі багатоборства 387 кг (норматив еліти сили хвата – 300 кг). При цьому наша землячка встановила два рекорди світу та три рекорди України. На фото: Людмила Гайдученко встановила світовий рекорд у вправі Аполлон Аксель – 135 кг. 15.12.2018.

Слюсар-ремонтник доменного цеху ДМК, відомий в місті та Україні спортсмен Дмитро Сорока завоював чемпіонський титул на змаганнях в Харкові. На чемпіонаті Європи з армліфтингу, в якому взяли участь понад 60 спортсменів, Дмитро Сорока виступав в двох дисциплінах: тяга Apollon Axle і вправу підйом на біцепс Apollon Axle. У тязі Дмитро посів друге місце, а в підйомі на біцепс став чемпіоном Європи. Спортсмена тренує працівник ДМК Едуард Аноткін. 25.09.2020.