СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1658

Перетягування каната на козацьких іграх серед учнів ПТУ. 13.10.2006. Верхнє фото.

Газета “Дзержинець” 27 вересня 1973 року.

Символічним стало відкриття в Кам`янському міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл-Джура” на площі, яка носить ім`я легендарного кошового атамана Запорізької Січі Петра Калнишевського. Рої кожного загальноосвітнього учбового закладу міста вишикувались по периметру площі. 12.10.2016. На фото: рої шкіл № 30 і № 31.

У Дніпрі відбулися обласні фінальні змагання Всеукраїнської спортивної гри “Козацька наснага” серед учнів професійно-технічних закладів. Честь нашого міста захищала команда Кам’янського козачого куреня КЦППРКБА. Земляки успішно представили місто і зайняли друге місце в підсумковому заліку, пропустивши на два очка вперед дружний козацький курінь з Кривого Рогу. На третьому місці – козаки-спортсмени Дніпра. За команду Кам’янського виступали і показали особисті результати в окремих видах програми: Володимир Євдокименко – перше місце в підтягуванні на перекладині (30 разів); Віталій Медведєв – перше місце в амреслінгу (абсолютна вагова категорія); Михайло Лебідь – перше місце і Євген Максимчук – друге місце в абсолютній першості серед гирьовиків (обидва штовхали по дві 24-кілограмові гирі. Михайло виконав цю вправу 170 разів, а Євген – 43); Михайло Лебідь – друге місце в метанні довбні. У команді також виступали і внесли вагомий внесок в загальний успіх учні центру: командир команди Вадим Волков, Роман Воронцов, Андрій Зозуля, Олег Зима, Данило Макаренко. В окремих видах програми наша команда показала наступні результати: перше місце – армспорт, підтягування на перекладині, гирьовий спорт, метання довбні; третє місце – підйом козака, боротьба на поясах, перетягування каната; четверте місце – втеча полонених, комплексна естафета “Герць козацьких джур” передача козацького пакета. 27.04.2017.

В Кам`янському на стадіоні “Надія” вперше відбувся фінал Дніпропетровської області щорічного всеукраїнського заходу “Олімпійське лелеченя”. На ігрових майданчиках змагалися учні 5-6 класів із Кам`янської загальноосвітньої школи № 23, а також команди НВК № 6 Нікополя та Червоногригорівської ОТГ Нікопольського району. У комплексних змаганнях (презентація, легкоатлетичні естафети, змагання з волейболу) загальну перемогу здобула команда школи № 23 (на фото). 07.10.2020.