Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 870

Чемпіони Спартакіади народів СРСР з веслування на байдарках-четвірках на 1000 м. українські спортсмени Ілля Онищенко, Валентин Завадський, Володимир Дудник і МИКОЛА ТРУНОВ. Верхнє фото О.Іванова (Фотохроніка ТАРС).  Москва. 1959.

Наш земляк, дев`ятнадцятирічний Сергій Трунов, став переможцем всесоюзних змагань на дистанції 500 м на байдарці-одиночці. У цих змаганнях високого рангу, які проходили в Москві, виступали відомі веслувальники країни. Серед них – олімпійський чемпіон Володимир Романовський, майстер спорту міжнародного класу Володимир Кашо. Саме вони претендували на роль переможцців. Та наш Сергій Трунов вніс корективи в прогнози. Несподівано для всіх він зумів випередити свої знаменитих суперників і фінішував першим. 20.08.1979.

У Дніпропетровську авершився триденний Кубок Україні з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті Юлії Рябчинської. Ці змагання стали офіційним відбором на чемпіонат Європи (Дуйсбург, Німеччина). Ігор Трунов, вихованець тренера Григорія Коломойця (ДЮСШ № 1-“Авангард”), в першому фіналі із результатом 36,84 сек. став переможцем на дистанції 200 метрів в байдарці-одиночці. Ігор на 0,26 сек. випередив Кирила Черноморова з Одеської області, з яким вони перемогли в двійці на цій же дистанції, а також на 500-метрівці. 07.05.2016.

Бронзові призери V студентського чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Ігор Трунов і Сергій Токарницький. 15.07.2013.

В Полтаві відбулися зональні змагання чемпіонату України серед ДЮСШ по веслуванню на байдарках і каное. В Східній зоні приймали участь спортсмени 24-х шкіл із Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Запорізької, Полтавської та Дніпропетровської областей. Кам`янське представляли три веслярі. І всі вони стали переможцями. Ельвіра Гришакова (ДЮСШ № 1-“Авангард”), яку тренують син і батько Коломоєць, Ярослав та Григорій, стала першою в байдарці-одиночці на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів. Владислав Доброгорський і Ігор Голодніков, вихованці тренера ДЮСШ № 1 Анатолія Грабко, перемогли в двійці каное теж на цих трьох дистанціях. 17.07.2017.