СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 816

Легкоатлети групи № 32 Дніпродзержинського технікуму фізичної культури випуск 1990 року. Верхнє фото.

Фінальні змагання з волейболу серед юнаків в залік спартакіади серед навчальних закладів першого-другого рівня акредитації проходили на базі ДКФВ. Ще до змагань явним фаворитом була команда Дніпропетровського коледжу технології та дизайну. В її складі грали чотири волейболіста “Локомотива”, що виступає у вищій лізі. Тому там було все ясно з самого початку. “Дизайнери” підтвердили статус лідера, перемігши у всіх іграх з однаковим рахунком 2:0. Друга дніпропетровська команда, технолого-економічного коледжу, на базі якої існує ДЮСШ, є минулорічним переможцем обласних змагань. Цього разу вона посіла друге місце. А ось за третю позицію боролися три рівноцінні колективи: Криворізького авіаційного коледжу, ДКФВ (на фото) і Дніпродзержинського металургійного коледжу. Ці команди виграли один у одного з однаковим рахунком 2:0. Цікаво, що і по партіях, і по м’ячам у них виявилося рівність. Тому було прийнято рішення всім вищевказаним колективам присудити третє місце. 17.04.2014.

На базі коледжу фізичного виховання одночасно пройшли змагання з ритмічної гімнастики в залік спартакіади міста і області серед учнів вузів I-II рівня акредитації. Вихованки тренера, майстра спорту з художньої гімнастики Яни Сергієнко з ындустрыального коледжу, в показовій програмі з тканинами, під назвою “Посвята мамі”, викликали фурор. Судді і глядачі були дуже вражені від такого яскравого і незвичайного номера. Треба відзначити, що безсумнівними лідерами в команді є її капітан Оля Рашун і Настя Адушкіна. Своїм прикладом дівчата ведуть за собою колег по команді Аню Майорову, Олену Іванову, Дашу Худенко, Настю Жаданову, Катю Усенко та Олену Румянцеву. 30.04.2012.

На майданчику спортзалу індустріального коледжу проводився турнір з міні-футболу, що входить в залік спартакіади серед студентів навчальних закладів першого-другого рівня акредитації. У фіналі команда технологічного коледжу розгромила 10:0 суперника з металургыйного коледжу. 23.04.2015.

В Кам`янському коледжі фізичного виховання пройшли змагання з гирьового спорту, які входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Переможцем у індивідуальному заліку серед гирьовиків вагової категорії до 95 кг став Олександр Решетняк із металургійного коледжу. 21.02.2018.