СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 773

Юні фігуристи на катку “Хімік”. В білому вбранні Тетяна Бабенко. 12.02.1990. Верхнє фото з архіву Т.Бабенко.

В музичній школі по вулиці Долматова стартувала спартакіада ​​”Здоров’я” серед промислових підприємств і організацій міста. Першим видом змагань стали шахи. У фінальну частину турніру потрапили 4 команди. Реальну боротьбу можна було спостерігати лише в партіях “Цирконій” – УТОГ.

Підсумкова таблиця змагань:

1. “Цирконій” (Москаленко, Чоха, Василькова)
2. УТОГ (Глибченко, І.Сергейчик, М.Сергейчик)
3. ДМКД (Нагірний, Сакуренко, Заїкіна)
4. ДСЛЗ (Кенарейкін, Жиров, Ємець)

24.09.2012.

В профспілкової бібліотеці ПАТ “ДніпроАзот” робочі шести команд забивали “козла”. Відбулися ігри в доміно, останнього виду змагань, які входять в залік XVIII спартакіади “Здоров’я” між працівниками виробничих підприємств міста. Команди грали кожна з кожною до 101 очка. У нинішніх змаганнях, в порівнянні з торішніми, відбулася рокіровка третьої і першої команд. Першими стали доміношники УТОГ, які змінили на посту торішніх переможців команду ДХЗ ДП “ВосГок”. А гравці команди ДМК, зробивши крок вперед, посіли третє місце. 26.10.2015.

Стартувала ХVII спартакіада “Здоров’я” серед промислових підприємств і організацій міста. Протягом тижня в залі СК “Промінь” проходили змагання першого виду змагань міні-футболу. В фіналі зустрілися команди ДМК і “ДніпроАЗОТ”. Програючи 1:3, металурги знайшли в собі сили і зрівняли рахунок за кілька хвилин до кінця матчу. А в серії післяматчевих пенальті вони виграли 5:4 і стали переможцями футбольного турніру. 05.10.2016.

Святково вбраний спортивний зал КСЦ “Дніпровець” гостинно зустрічав переможців та призерів ХVІІІ Спартакіади “Здоров’я” серед команд промислових підприємств та організацій міста, яку проводить Кам`янська організація ФСТ “Україна”. Нагороди вручає спеціаліст ФСТ “Україна” Наталія Чучка. 26.12.2017.