СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 636

Важкоатлети СК “Дзержинка”. Зліва направо. 1 ряд – Дмитро Ледзинський, Сергій Нагірний, Сергій Руденко; 2 ряд – Василь Плиска, Андрій Брожик, тренер Олександр Дмитрович Алексєєнко, Віктор Липа, Анатолій Чуфістов. 1984. Верхнє фото.

Важкоатлет СК “Дзержинка” Юрій Калашник.

У місті Дніпрорудний Запорізької області понад ста найсильніших майстрів важкої атлетики з 18 областей України, АР Крим та Києва вели боротьбу за нагороди VI літніх Всеукраїнських спортивних ігор ветеранів в особистому та командному заліку. Збірна Дніпропетровської області, на рахунку якої 7 золотих і 2 срібних медалі, стала третьою. Майже половину нагород (3 + 2) на рахунку дніпродзержинських богатирів. Героєм команди став водій міської швидкої допомоги Володимир Крамар. Програючи після першої вправи 5 кг чемпіону Європи та світовому рекордсмену в ривку В.Гордійчуку з Рівненщини, він зумів підкорити рекорд України в поштовху. Набравши в сумі однаковий результат, наш земляк завдяки власної ваги випередив іменитого суперника. Нагородою йому стала не тільки золота медаль, а й Кубок найсильнішого атлета в V віковій групі. Побачивши як засмутився суперник під час нагородження (Гордійчук пообіцяв синові, призеру чемпіонату Європи, привезти золоту медаль), Володимир Андрійович щиро сказав: “Знав би, що срібна медаль так його засмутить, поступився б під час поштовху”. Звичайно, це не по-спортивному, але такий вже наш скромний чемпіон. 30.04.2011.

Анастасія Власенко – вихованка тренера з важкої атлетики з ДЮСШ № 2 Миколи Загриценка. 2014.

Срібний призер важкоатлетичного турніру “Богатирі Придніпров’я” кандидат у майстри спорту Олександр Звенигородський (КДЮСШ “Промінь”, тренер О.Петеримов). 26.12.2010.