СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 424

Дитяча футбольна команда “Олімпія-2001” стала срібним призером міжнародного турніріу PARIS CUP-2012, який проводився в столиці Франції, Парижі. Хлопці спочатку, коли дізналися своїх суперників, ніяк не могли зрозуміти, що за команда така – “Уренгой”. А потім їм пояснили, що це футбольна команда з Американської країни Уругвай. Гра між цими командами почалася з атак наших гравців. Суперник перейшов на нашу половину поля хвилин через 5 після початку зустрічі. “Олімпійці” хоча і контролювали м’яч, але як і противник, не могли створити небезпечних моментів біля їхніх воріт. І все ж перша, по справжньому гостра атака, за участю Артема Обертаса, була зупинена в штрафному майданчику недозволеним прийомом. Сам постраждалий і виконав пенальті. М’яч після його удару затріпотів у сітці воріт. 1: 0 наші повели в матчі відкриття турніру. Після забитого гола вихованці Олега Іванова ще пару хвилин не підпускали південноамериканців до свого майданчику. Перший удар в сторону воріт, які захищав Діма Сєнін, завдав самий високий (десь 170 см) гравець суперника. Але м’яч полетів значно осторонь від рамки. Гості (так як наша команда вважалася в цьому матчі господарями) осміліли і провели нову контратаку. Правда, в чистому підкаті м’яч з-під ніг нападника вибив Богдан Кучер. Наступні кілька хвилин стали кошмаром для нашої команди. Спочатку той же уругвайський “дядя” метрів з 25, після штрафного забив м’яч у праву “дев’ятку”. А потім він же в простій ситуації відібрав м’яч і спокійно, накрутивши трійку наших гравців, вивів свою команду вже вперед – 2:1. Під час перерви в роздягальні Олег Іванов провів суворий розбір польотів з кожним з гравців. Вийшовши на смарагдовий газон, наші гравці провели триходову комбінацію, яка завершилася точним ударом в дальній нижній кут самого юного гравця нашої команди Вані Неклеси – 2:2. Підбадьорені “олімпійці” подали поспіль три кутових удари. І, якщо після кутових вони не змогли збільшити рахунок, то дальній удар А.Обертаса під поперечину вже вивів нашу команду вперед 3:2. І в наступній же атаці “олімпійці” знову забили гол. Подали штрафний, і Данильченко підправив м’яч повз вибігшого назустріч воротаря. Рахунок став 4:2. П’ятий гол, красивим обвідним ударом, провів Макс Кирпенко. Остаточний рахунок 6:2 встановив Андрій Будурацький, який вибіг один на один з голкіпером і послав м’яч в ліву “дев’ятку”. 07.04.2012. Верхнє фото.

Леонід Бройтман, Вікторія Мотричко, Кирило Іванов на першій всесвітній інтелектуальній Олімпіаді в Пекіні. 12.10.2008.

Афіша чемпіонту Європи з шашок-64. 02.08.2012.

Призери юніорського чемпіонату України з шашок-64 Павло Молодчий, Тетяна Соловкова, Ольга Губарєва, Сергій Гордєєв. 02.03.2009.

Учасники чемпіонату світу з шашок-64 та їхні батьки в болгарському Кранєво. 27.08.2014.