Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 408

Команда з пляжного футболу “Престиж”. 03.08.2015.

“Зимовий Дніпро-90”. Парад очолює Герой Радянського Союзу А.М.Масленніков з міста Саки. 1990 рік.

Традиційна регата “Кубок Азовського моря” проводилася в акваторії Бердянської затоки. У змаганнях за нагороди змагалися юні яхтсмени Бердянська, Дніпродзержинська та Харкова. Як повідомив керівник комунального закладу “Флотилія юних моряків і річковиків міста Дніпродзержинська” Юрій Джондович Кавтеладзе, змагання проводилися в таких класах яхт, як “Оптиміст”, “Кадет”, “Промінь-М” і “Ял-6”. Саме в останньому класі на дистанції “трикутник-петля” наша команда і посіла перше місце. 21.07.2015.

У Софіївці пройшов чемпіонат області з армспорту. У змаганнях прийняли участь понад сто спортсменів, серед яких були призери Європейських і Всеукраїнських змагань. За умовами, атлети, які посіли перші-другі місця, визначалися за сумою виступів обома руками. Володарям, які отримали їх, автоматично давалось право стати членом збірної області для участі в чемпіонаті країни. Як розповів Олександр Кислий, капітан команди ДМК, що представляла наше місто, його товариші всі потрапили до складу головної команди Дніпропетровщини. В особистому заліку володарями золотих медалей стали Олександр Кислий і Людмила Гайдученко. Срібними призерами стали: дебютантка змагань Людмила Макаренко, і два Євгена, Воронов і Парфьонов. Крім того, Євген Парфьонов став переможцем ще і в змаганнях на правій руці. 06.03.2010.

У місті Світловодськ Кіровоградської області проходив щорічний всеукраїнський зліт по військовому лазертагу (проект “Ящик Пандори”) і IV кубок України, в якому брали участь команди України, Росії, Білорусі, і республіки Татарстан. Як повідомив керівник дніпродзержинського клубу військового лазертагу “ПОЛІГОН-04” і капітан команди “Prometheus” Дмитро Кузнецов, в турнірній сітці брало участь 80 чоловік. З них 8 осіб команди-новачка “Prometheus” з Дніпродзержинська. Команди боролися в трьох дисциплінах: захоплення висоти, утримання точки і провід ВІП персони. “За підсумками змагань ми не тільки склали гідну конкуренцію іншим командам, але і просто в мотлох рагромили попередніх чемпіонів з Києва і Москви, і привезли додому” золото”. Тим самим за умовою чемпіонату, в 2014 році п`ятий ювілейний турнір буде проходити в нашій області”, – говорить Д.Кузнецов.10.10.2013.