СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 240

32 бійці з Кам’янського, Дніпра, Павлограда і Верхньодніпровська взяли участь у відкритому турнірі міста з козацького двобої. Наше місто представляли спортсмени клубу “Герц-ММА” і фанати ФК “Сталь”. Організатори змагань Антон Єрмашкевич і Костянтин Тимченко вирішили провести турнір не в задушливому залі, а на відкритому повітрі, на алеї скверу, розташованого за кінотеатром “Мир”. В останній парі Андрій Назаренко, який представляв фанатів футбольного клубу “Сталь”, і Акмаль Рустамов з команди” Герц-ММА “, показали яскраве і захоплююче протиборство борючись за друге місце. У запалі боротьби Андрій пошкодив палець на нозі, але не відмовився від подальшої участі. І тільки в кінці поєдинку задушливим прийомом перемогу здобув його суперник 04.06.2016. Верхнє фото.

Плакат “Айкідо запрошує друзів”. 07.11.2015.

У Запоріжжі пройшов Кубок України, організований міжнародною організацією вин чун (IWCO) і Федерацією вин чун України за підтримки Світового Союзу цього виду східних єдиноборств. На фото зліва направо: Шамардін Руслан, Назаренко Богдан, Шамардін Андрій, Заславська Лілія, Зайвий Сергій, Настич Руслан. 17.06.2012.

У Дніпропетровську пройшов чемпіонат міста з нового виду східних єдиноборств – грепплінгу. Призерами стали наші земляки Костянтин Бабко, Віталій Кобзар і Віталій Пресвітлий. 21.05.2014.

На базі Мелітопольської ДЮСШ № 1 відбувся відкритий чемпіонат міста з кіокушинкайкан карате серед дітей та юніорів. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з Мелітополя і Мелітопольського району, Енергодара, Вільногірська та Дніпродзержинська. Бійці нашого міста привезли додому чотири нагороди. Золоту медаль завоював Данило Півнюк. Сібними призерами стали Назар Кононенко, Володимир Зіньків і Андрій Толкушкін. 23.04.2016.