СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1533

Дніпродзержинськ (зараз Кам`янське) став першим містом в Україні, де пройшли змагання з унімото. На старти вийшли 8 гонщиків із Сімферополя, Києва, Дніпропетровська (Дніпро) та Дніпродзержинська. Правила змагань дуже прості, і вони кажуть, що кожен гонщик має проїхати від лінії старту до кінця траси 31 метр. Перемагає той, що показав найшвидший час. Під час перегонів дозволяється використовувати лише одне колесо. І ще потрібно дотримуватися деяких технічних параметрів, серед яких є встановлені розміри унімотоцикла. 26.02.2010. Верхнє фото.

І все ж незважаючи на всю простоту правил, набули чинності непередбачені обставини. Крім того, що сама техніка підвела, тут ще й негода вставила п’ять копійок. Дощ, який то посилювався, то затихав, перешкодив деяким унігонщикам, у тому числі й нашому земляку Дмитру Сидоренку, перетнути фінішну стрічку. Гомеричний сміх викликали ситуації, коли спортсмени, як кажуть, по вуха були у бруді. І все ж перший млинець не став грудкою. Змагання завершилися перемогою Толяна із Сімферополя, який на своєму унімотоциклі під назвою “Сонечко” став першим у загальному заліку. У класі “С” найкращі результати показав столичний гість Андрій на прізвисько “Борщ” на своїй машині “Пекельні уні”. Дніпродзержинські унігонщики були першими серед машин класу “D” та другим у класі “B”. 26.02.2010.

Абонемент на відвідування футбольних матчів за участі мотобольної команди “Прометей” в сезоні 1971 року.

Газета “Дзержинець” 10 вересня 1971 рік.

27 серпня 2005 року відбулися перші міські змагання з автозвуку та тюнінгу “Динамік-2005”. На площі Дзержинського (нині Петра Калнишевського) цілий день панували адреналін, інженерне мистецтво, краса, азарт, нові технології та дух суперництва. Головний суддя змагань, директор компанії “Динамік” Валерій Мартін з радістю повідомив, що велика родина спортивних федерацій міста відтепер поповнилася ще однією – Федерацією автозвуку та тюнінгу. Глядачі насолодилися барвистим шоу, головними героями якого стали автоводії та їхні “залізні коні”. Понад 20 шедеврів автомистецтва посперечалися за звання найкращих у чотирьох номінаціях. Любителі автомобілів, а то й просто роззяви юрмилися біля кожної машини. Але найбільше їх притягувало авто з номерами “ЗМЕЙЯ”, на салоні якого красувалися кілька кубків, завойованих у Всеукраїнських змаганнях.