СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1521

На базі металургійного коледжу пройшли фінальні зустрічі обласної спартакіади з настільного тенісу серед студентів І-ІІ рівнів акредитації. Команди коледжів криворізького коксохімічного, дніпродзержинського металургійного та дніпропетровського технології та дизайну набрали однакову кількість очок. І лише після підрахунку виграних партій між собою ці команди в такому порядку і посіли 2-4 місця. А перше місце без жодних застережень посіли тенісисти з дніпропетровського транспортно-економічного коледжу, які не програли жодної зустрічі. На верхньому фото: команда металургійного коледжу (Антон Стьожка, Ганна Бушейко, Ілля Шилов). 02.04.2009.

У спортивній залі КДЮСШ “Дзержинка” проходили змагання з настільного тенісу, які йдуть у залік спартакіади ДМКД-2014. Настільний теніс – одна з найулюбленіших ігор металургів. Багато хто із задоволенням приходить пограти в “пінг-понг”, щоб розслабитися після трудових буднів. Комусь подобається сам процес змагання, а хтось може продемонструвати свій клас. “Як на мене, у турнірі виступають п’ять команд пристойного рівня, – розповідає працівник УОК Олександр Гомілко (на фото), який неодноразово брав участь у всеукраїнських ветеранських змаганнях, займаючи призові місця. – У кожній із ігор цієї п’ятірки потрібна особлива самовіддача. Для мене головне, що ці змагання є відпочинком. Потрібно отримувати задоволення від баскетболу, і від волейболу, і від тенісу”. Маючи найсильнішу першу ракетку на турнірі – у восьми зустрічах Олександр Гомілко не залишив жодних шансів своїм опонентам – “УОК-СБК-Будинок металургів” (фізорг М.Нестьоркін) розташувалася на третьому місці. Для більшого успіху забракло загальнокомандного класу. Проте, О.Гомілко, С.Микитенко та І.Шершукова зуміли виступити досить успішно, випередивши завсідників цих змагань – хлопців із “ГРС-Газовий цех-МСЧ-ЦПП” (фізорг І.Зеленський). 24.09.2014.

Фізкультурно-спортивне товариство “Україна” провело серед працівників підприємств міста змагання з настільного тенісу. У тенісній залі металургійного коледжу боролися представники ДМКД, УТОГ, “АЗОТ-Промінь”, ДСЛЗ, ЗІП та ДХЗ. В особистому заліку серед жінок друге місце посіла Наталія Кінах (ДХЗ). 25.05.2015.

На базі металургійного коледжу пройшли змагання з настільного тенісу в залік спартакіади “Здоров’я”, що проводить ФСТ “Україна”. Це був останній (сьомий) вид спортивних змагань серед виробничих підприємств міста. Турнір був дуже цікавим. Напружені ігри тривали чотири години. На фото зустріч команд ДМКД (сині) та “ДніпроАЗОТ”. 22.11.2016.

На базі спортивної зали Придніпровського державного металургійного коледжу відбулися змагання з настільного тенісу серед працівників Кам’янської оперативної зони. Участь у змаганнях взяли 11 команд. За результатами турніру третє місце посіли рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини (Кам`янське), друге – 65-ї ДПСЧ (Криничанський район). Першими стали представники 9-ї ДПСЧ (Кам`янське). Переможців турніру нагородили грамотами та кубками. 10.12.2019.