СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1440

Спортивні змагання “Тато, мама, я – спортивна сім`я”, які щорічно проводили профком, комітет комсомолу і дирекція ПХЗ. На верхньому фото з архіву СК “Прометей” масовий сімейний легкоатлетичний забіг. Старт біля критих кортів.

На майданчику Палацу теніса “Прометей” вібувся фінал міських змагань “Тато, мама, я – спортивна сім`я”. Поміж дев`яти родин, які стали переможцями районних змагань, в очних поєдинках потрібно було вибрати одну найкращу. Свою спритність, кмітливість, влучність вони демонструвати в семи конкурсах. У другій естафеті довелося лізти в тунель як маленьким, так і великим учасникам команд. На фото: переможці змагань глава сім`я Пойда (НВК № 12) виконує завдання “Тунель”.

31 жовтня 2015 року завершилася спартакіада “Здоровим бути модно” серед працівників ЗМІ Дніпродзержинська (зараз Кам’янське), організована центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. В ігровому залі ДЮСШ “Прометей” пройшли змагання з бадмінтону та шашок. У захоплюючому динамічному поєдинку з бадмінтону перемогу святкували представники електронного ресурсу http://disk-sport.com – Віктор Куленко та Олександра Корж. На другому місці команда газети “Наш репортер”.

Міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” провів 19 березня 2016 року на базі ЗОШ №19, відбіркові змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я” серед сімей у Південному (Баглійському) районі міста. Перемогу здобула родина Шевченка (СШ №10). Друге та третє місця відповідно посіли сім’ї Мосьондз (СШ № 34) та Килимник (СШ № 19).

Напередодні Великодня завершилися загальноміські змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.
Підсумковий етап веселих стартів, організованих центром “Спорт для всіх” за сприяння департаменту з гуманітарних питань, відбувся у Палаці тенісу СК “Прометей”. Упродовж березня у Дніпровському, Заводському та Південному районі міста проводились відбіркові змагання, призери яких вийшли у фінал. За звання найсильніших боролися 7 спортивних сімей міста: Дубровських, Замчак, Моісеєнко, Постольник, Свірчук, Середин та Харченко. Від учасників командних змагань потрібно виявити силу, спритність і швидкість у п’яти естафетних завданнях: “Туннель”, “Скачки”, “Триборство”, “Баскетбол” та “Важка атлетика”. Другий рік поспіль у змаганнях перемогла родина Свірчуків. Друге та третє місце посіли сімейні команди Харченко та Моісеєнко. 15.04.2017.