СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1321

Тренер з шахів СК “Прометей” Едуард Герасимович Сумбаєв працював в лабораторії на ПХЗ. 1970-і роки. Верхнє фото з архіву Е.Г.Сумбаєва.

Замітка “Звичайним школярам не чужі ігри королів”. Газета “Відомості”. 2004.

XXVI відкритий особисто-командний чемпіонат України та IV юнацький чемпіонат країни з розв’язування шахових композицій вперше пройшов на Дніпропетровщині, а саме, в Дніпродзержинську. До титулу чемпіона міста з шахів, Станіслав Шандига (на фото крайній справа) додав і титул чемпіона України з розв’язування шахових композицій серед юнаків. Стас завоював право брати участь в майбутньому чемпіонаті Європи, який пройде в квітні в Києві. 25.03.2012.

В рамках фестивалю пляжних видів спорту пройшов шаховий турнір. На фото: зліва направо учасники змагань Влад Мачутський, Анастасія Грекова, Володимир Черданцев, Олександр Кузьмінець. 30.07.2016.

З 15 по 17 травня 2015 року в ДЮСШ № 1 проходив чемпіонат Дніпродзержинська з шахів серед спортсменів до 16 років. “Змагання пройшли в напруженій і цікавій боротьбі, – розповідає тренер ДЮСШ № 3 Дмитро Задорожний. – І у хлопчиків, і у дівчаток чемпіони визначалися в додаткових зустрічах, що було попередньо домовлено (дві партії по 10 хвилин). Євген Гергель і Микола Кирилов, набравши по 8,5 очка, зіграли дві додаткові партії, і в обох сильнішим виявився Женя. Для п’ятиразового чемпіона міста Євгена Гергеля ці змагання стали останніми в цьому віці. З наступного року він переходить у доросле категорію і вже не зможе виступати в дитячих турнірах. Програвши Гергелю і своєму братові, третє місце зайняв Іван Кирилов. У дівчаток по 5 очок набрали Поліна Кузнєцова та Олександра Славська. У додатковому матчі Саша в суху 2:0 перемогла Поліну. Ще одну додаткову гру за третє місце провели Віра Попруга і Ліза Безугла, у яких теж виявилася рівна кількість очок. У першій партії сильнішою була Ліза. Але потім дві партії були за Вірою, яка і стала бронзовим призером”. На фото: призери чемпіонату.