СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1273

Легкоатлетичний пробіг по вулицям Дніпродзержинська (нині Кам`янське). Крайній праворуч студент ДКФВ Віктор Проненко. 1975. Верхнє фото із архіву В.Проненко.

Асоціація спортивних федерацій міста спільно з міською громадською організацією “Сила молоді” провела відкриту першість Дніпровського металургійного комбінату з легкої атлетики. Змагання включали в себе три дисципліни: біг на 100 метрів серед жінок, 800 метрів для чоловіків і естафета 4х100 метрів. На бігових доріжках стадіону “Перемога” змагалися легкоатлети ДМКД, ДКФВ, ДДТУ, металургійного коледжу, школи міліції (училище ППП ДКВСУ), СК “Прометей”, “Міськводоканалу”. У бігу на дистанції 100 метрів (18-35 років) призерами стали: Лебідь Анастасія (ДМКД) – 14,8 сек, Васильєва Інна (металургійний коледж) – 15,3 сек, Корецька Антоніна (ДМКД) – 15,9 сек. 22.08.2011.

Дуже важливим для підсумків команди Дніпропетровської області у всеукраїнській легкоатлетичній спартакіаді в Ужгороді став останній, вирішальний, вид програми, естафетний біг 4х100 м. З перших метрів наші земляки вийшли вперед. Іра Пермякова, що бігла третій етап, тільки закріпила лідерство дніпропетровців. Здобувши перемогу в естафеті, збірна Дніпропетровщини стала першою і в загальнокомандному заліку. А дніпродзержинська спортсменка вперше стала чемпіонкою Всеукраїнської спартакіади, зробивши хороший подарунок напередодні свого 17-річчя. 26.04.2012.

У Жовтих Водах пройшов XXX Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, в якому брали участь п’ять представників Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання. Жовтоводський легкоатлетичний пробіг по шосе є відкритим чемпіонатом Дніпропетровщини. Незважаючи на те, що господарі змагань взяли масовістю і перемагали майже в кожному забігу, Ігор Книжник і Владислав Селянкін не дали їм це зробити на семикілометровій дистанції тільки у віковій групі 17-18 років. Книжник, що подолав лінію фінішу перший, з самого початку захопив лідерсто і тримав його до останнього. Він переміг з великим відривом від переслідувачів, показавши час 24 хв. 44 сек. Владислав Селянкін боровся за друге місце з двома спортсменами. На останніх шести сотнях метрах Влад показав хорошу підготовленість і втік від них. Його час 27 хв. 16 сек. Всього на цьому семикілометровому відрізку змагалися 98 бігунів. Гостра боротьба відбувалася і серед жінок. Юлія Кушка виступала серед 18-19-річних дівчат. Вона всю дистанцію 7 км бігла третьою, але на останніх трьохстах метрах спуртом пішла від суперниць і фінішувала другою з результатом 35 хв. 27 сек. 30.05.2015.

В обласному центрі пройшов командний чемпіонат Дніпропетровщини з легкої атлетики імені Олега Твердохліба. На дистанції 800 метрів в особистому заліку перше місце посіла спортсменка з ДЮСШ № 3 Лілія Перекопська. Вихованка тренера-викладача Світлани Фоміної фінішувала з результатом 2 хвилини 45 секунд. 05.09.2020.