Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1193

В Харкові пройшов перший в історії чемпіонат світу з українського національного виду змішаних єдиноборств “козацький двобій”. На чотирьох килимах свою майстерність показували 390 учасників з Азербайджану, Алжиру, Вірменії, Грузії, Росії та України. Змагання проходили в розділах “герць” (ММА), “борня” (легкий контакт), “забава” (дозований контакт), “однотан” (технічні комплекси), “тан двобій” (самооборона). У загальнокомандному заліку перше місце зайняла Україна, друге – Російська Федерація і на третьому місці Азербайджан. Дніпродзержинськ на світовій першості представляли юніори (13-15 років) спортивного клубу “Герц”. Вихованці тренера Костянтина Тимченко завоювали три медалі. Першими в історії нашого міста чемпіонами світу в цьому виді спорту стали Мурман Слинько (на  верхньому фото), який виступав у ваговій категорії до 50 кг і Артем Хлівецькій (до 55 кг). І що найцікавіше: обидва навчаються в 8 “Б” класі СШ № 25.  09.12.2013.

У Харкові відбувся чемпіонат України з козацького двобою. Змагання носили принциповий характер, так як були відбірковими на чемпіонат світу. Також він був цікавий тим, що тепер з’явилася можливість присвоювати розряди відповідно до єдиної спортивної класифікації. Найяскравішу перемогу в фіналі здобула Світлана Гоцик. Представниця клубу “Адреналін” спочатку виграла достроково у суперниці з Сум, а потім за очками у киянки. І в головному поєдинку вона вже на дев’ятій секунді (!!!), стандартною боксерською двійочкою, поклала на канвас суперницю з Харкова. Нокаут був настільки глибокий, що у багатьох серце тьохнуло, так як дівчина довго не могла прийти в себе. 07.11.2015.

У Львівському палаці спорту “Україна” з 16 по 18 квітня 2015 року проходив міжнародний фестиваль бойових мистецтв. В рамках фестивалю проводилися дві великі події в світі аматорського ММА: Кубок світу з ММА за версією Всесвітньої Федерації ММА (WMMAF) та чемпіонат Європи з українського національного виду змішаних єдиноборств козацький двобій (WCFF). Свої силу, спритність і вміння демонстрували 360 спортсменів з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Італії, Кіпру, Конго, Латвії, Молдови, Польщі, Румуніяї, Словаччини, Туреччини, Узбекистану і звичайно ж України. В числі рефері був і наш земляк Костянтин Тимченко (на фото).

В Харкові відбувся чемпіонат Європи з козацького двобою. Титул найсильнішого бійця в ваговій категорії 60 кг завоював Володимир Кунцер. Володимир виграв два поєдинки у представників України і піднявся на найвищу сходинку п`єдесталу поошани. Потрібно відзначити, що козацьким двобоєм юнак займається зовсім недавно. А розпочинав він свою спортивну кар`єру в боксерському клубі “Ринг” у тренера Андрія Шешурєва (на фото). 29.04.2018.

Посвідчення № 10959 майстра спорту з козацького двобою Дениса Валерійовича Толкачова. 16.08.2019.