СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1150

Чемпіонат України серед ДЮСШ зі стрибків на акробатичній доріжці. Спортивний зал ДЮСШ № 4. 13.10.2011. Верхнє фото.

Спортсмени-школярі, які представляли 9 міст України, виступали 12 жовтня 2013 року в стінах ДЮСШ № 4 у відкритій першості Дніпропетровської області зі спортивної акробатики (39 спортсменів) і стрибків на акробатичній доріжці (71). Цей турнір в 16-й раз був присвячений пам’яті відомого тренера Геннадія Миколайовича Горяїнова. Змагання проходили в різних вікових групах по майстрам, кандидатам в майстри, а також за розрядами. Готували до змагань юних акробатів Дніпродзержинська імениті тренери Л.Коновалова, І.Романовська, Л.Шапорєва, А.Романова, С. Савенков, І.Крупій, а також початківці – В.Хайманов, О.Чулякова, Т.Андронова, Д. Кравець.У жіночих групових вправи по ейч-програмі перше місце зайняли дівчата з Луганська – Софія Усачова, Світлана Ковальова, Марія Волошина. Срібними та бронзовими призерами стали вихованки ДЮСШ № 4 Оксана Ярмошенко, Діана Мостіпан, Уляна Левченко і Вікторія Перепелиця, Альона Ситникова, Анастасія Скічко.

Значок “Турнір з акробатики пам’яті Геннадія Горяїнова”, який був приурочений турніру, що проводився в ДЮСШ № 4 в 2015 році.

В місті Шостка на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці (стрибки на батуті) за нагороди серед юнаків боролися 49 спортсменів. У завершальний день змагалися в командному фіналі стрибуни восьми збірних областей. Збірна Дніпропетровщини – Леонід Пантелей, Віктор Хайманов (на фото крайній праворуч в жовто-блакитній формі), Владислав Пашковець, Артур Юшковський – стала срібним призером. 11.03.2014.

Юлія Геннадіївна Перехрест – тренер-викладач зі спортивної акробатики в ДЮСШ № 4.