Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1107

Щорічний конкурс рибалок, який свого часу проводився в колективі трамвайного управління на турбазі “Мрія”. 1989. Верхнє фото із архіву групи “Транспорт DNDZ Днепродзержинск”.

На Курилівському котловані пройшли змагання з зимової ловлі риби серед спортсменів з ураженням слуху. Серед 15 учасників змагань була одна жінка – Ольга Нечепуренко, яка і посіла перше місце з уловом 1 кілограм 225 грамів риби. Друге місце у Сергія Соловйова, улов якого склав 930 грамів. Третім став Сергія Грушко з уловом 840 грамів. Переможці та призери змагань отримали медалі та грамоти від муніципальної установи “Інваспорт” міської ради. 27.01.2017.

8-9 квітня 2017 року на березі Єлизаветівського котловану пройшов відкритий міський турнір з ловлі хижої риби спінінгом з берега. Не зважаючи на непогоду у змаганні прийняли участь команди з Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Кам’янського. У загальному заліку перше місце виборола місцева команда “Фанатик”. Друге місце у команди “Кривбас-1” з Кривого Рогу. Третьою став “Дніпро” з обласного центру. У особистому заліку призова трійка має такий вигляд: Кошак Олександр, (Кам`янське), Рябіков Костянтин (Кривий Ріг), Метринець Володимир (Дніпро). Всі призери отримали кубки, медалі, грамоти від міських організації УТОГ та “Інваспорт”, а також подарунки від спонсорів змагань торгової марки “Фанатик”.

На Блакитному озері 11 травня 2019 року проходив Чемпіонат Дніпропетровської області з ловлі риби поплавковою вудкою з берега серед спортсменів з вадами слуху. У змаганні прийняли участь команди з різних міст нашої області. Кам`янчани стали кращими у всіх номінаціях. У загальному заліку перше місце виборола команда УТОГ у складі Володимира Григорьєва та Оксани Нечепуренео. Другими стали подружжя Сергійчиків, Ігор і Марина, які представляли команду “Фанатик”. Третя позиція у команди “Інваспорт” (В`ячеслав Книга та Михайло Михайлов). У особистому заліку призерами стали Володимир Григор`єв, Ігор Сергійчик, Оксана Нечепуренко. У категорії “BigFish” (велика риба) приз кращого рибалки отримав Ігор Сергійчик. Переможці та призери отримали кубки, медалі і грамоти від Кам`янської організації риболовного спорту, міського “Інваспорту”, а також подарунки від спонсорів змагань торгової марки “КІВАS”.

На річці Оріль з 10 по 12 липня 2020 року проходив відкритий турнір Кам`янського з ловлі риби (фідером з берега) серед спортсменів з ураженням слуху. За повідомленням начальника міського “Інваспорту” Юрія Коновалова, в змаганнях взяли участь понад 30 рибалок з Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Новомосковська, Кам’янського. В особистому заліку перше і друге місця зайняли кам’янчани Юрій Сунцов і Андрій Затульний. Замкнув призову трійку гість з Кривого Рогу Віталій Галич. У командному заліку перемогу здобули місцеві рибалки Юрій Сунцов і Андрій Затульний. “Срібло” на рахунку команди з Кривого Рогу (Віталій Галич, Дмитро Костенко). Третє місце у представників Дніпра (Юрій Рарог, Андрій Вашетьков). Всі призери отримали в нагороду медалі, грамоти та цінні подарунки.