СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1064

Команда “Дзержинка” – переможниця легкоатлетичної естафети на приз газети “Дзержинець”. Третя ліворуч Лариса Крамаренко. 16.05.1954. Верхнє фото з архіву Л.В.Крамаренко.

24-річна майстер спорту Анастасія Лебідь, вихованка Заслуженого тренера України Андрія Фатєєва, на чемпіонаті України в закритих приміщеннях, який пройшов 17-19 лютого 2017 року Сумах завоювала дві нагороди. Перше місце спортсменка посіла на дистанції 800 м (2.08,40). Бронзову медаль Анастасія отримала в естафеті 4х400. Треба відзначити, що разом з нею на другому етапі бігла Дарина Ставнича, вихованка тренера з Кам’янського коледжу фізичного виховання Сергія Гужви. Команда Дніпропетровщини (Юлія Шаповал, Дар’я Ставнича, Соломія Куприч, Анастасія Лебідь) показала результат 3.48,51.

25 вересня 2016 року вулиці обласного центру перетворилися в бігову доріжку. Тут пройшов перший в історії Дніпра еко-марафон. У ньому взяли участь як спортсмени-професіонали, так і всі бажаючі позмагатися в бігу. Більш досвідчені вибрали повну дистанцію 42 км 195 м, а аматори могли пробігти 5 км, 10 км і 21 км. Відомий серед тріатлоністів Юрій Макогонов став третім у віковій категорії 50-59 років, показавши в напівмарафоні час 1 годину 28 хвилин 44 секунди. В абсолютному заліку Юрій став вісімнадцятим.

В честь Дня міста була проведена традиційна легкоатлетична естафета. В змаганнях прийняли участь 9 команд вузів першого-другого ступеня акредитації. Траса з семи етапів проходила по тінистим алеям міського парку відпочинку. В першому з чотирьох забігів стартували три команди: ДКФВ-2, музичне училище і комерційний технікум. В такому ж порядку вони й фінішували. Але два призових місця були розіграні в останньому забігові, де сперечалися легкоатлети першої команди коледжу фізичного виховання і майбутні металурги. І знову, в який вже раз, швидшими стали спортсмени-фізкультурники (Гаврик Станіслав, Тагаеєва Камілла, Музиченко Сергій, Караповська Марина, Курдес Богдан, Соколова Юлія, Рикус Ігор; Волоконський Дмитро, Ярмола Вікторія, Бичек Олександр, Жукова Анастасія, Лісовий Сергій, Петровська Інна, Поляков Максим). 17.09.2015.

Асоціація спортивних федерацій міста спільно з міською громадською організацією “Сила молоді” провела відкриту першість Дніпровського металургійного комбінату з легкої атлетики. Змагання включали в себе три дисципліни: біг на 100 метрів серед жінок, 800 метрів для чоловіків і естафета 4х100 метрів. На бігових доріжках стадіону “Перемога” змагалися легкоатлети ДМКД, ДКФВ, ДДТУ, металургійний коледж, школа міліції (училище ППП ДКВСУ), СК “Прометей”, “Міськводоканал”. На фото призери команди ДМКД. 22.08.2011.