Спорт

ДНІПРОВСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 15 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ВОДНОЛИЖНОГО СПОРТУ

11o_1bn14kdq43s21fd5eak10eoit6lg

На початку серпня в місті  Сесенья (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з воднолижного спорту. Змагання проходили відразу в трьох вікових категоріях: молодіжній (U-21) і двох юнацьких (U-14 і U-17). Загалом за перемогу змагалися півтори тисячі спортсменів із 27 країн світу. Серед них – і 8 вихованців дніпровського клубу Sentosa, які представляли Україну.

З-поміж наймолодших воднолижників перемогу в багатоборстві здобула Марія Цюцюра. Основу головного золота склали дві бронзові медалі: у фігурному катанні та стрибках з трампліна. В цій же віковій категорії три медалі завоював Дамір Філаретов. У фігурному катанні він показав другий результат, у стрибках з трампліна – третій, а в загальному заліку став срібним призером.
Перше місце у загальній таблиці посіла дніпровська спортсменка Станіслава Просвєтова. Вона завоювала золото у фігурному катанні, набравши 6230 балів, показала стабільні результати в інших видах програми, що й принесло їй перемогу в багатоборстві.

Чемпіонкою у стрибках з трампліна стала Софія Максименкова. Вона також змагалася в цій дисципліні зі старшими спортсменами в рамках молодіжного Євро (U-21) і завоювала срібну медаль з рекордним результатом 46,6 метра.
Єдиний українець у чоловічому розряді категорії U-17 Олександр Самойлов хоч і не здобув медалей в окремих дисциплінах, проте став бронзовим призером у багатоборстві.
Данило Фільченко, воднолижник, який нещодавно виявився найсильнішим у світі на рідній воді Дніпра, завоював три медалі. Чемпіонство у фігурному катанні та срібло в стрибках з трампліна принесли йому золоту медаль у багатоборстві.
Загалом українські воднолижники завоювали в особистому заліку 15 медалей (6 золотих, 5 срібних і 4 бронзових), додавши до них золото й срібло в командних заліках. Отримання нагород супроводжувалося оновленням багатьох особистих рекордів, а також новими досягненнями всеукраїнського (слалом і стрибки з трампліна), європейського і світового рівнів (стрибки з трампліна). Пишаємося дніпровськими спортсменами!