СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1341

Команда ДКФВ посіла перше місце в першості міста з естетичної гімнастики серед студентів I-II рівня акредитації. 12.03.2009. Верхнє фото.

Спортсменки семи команд претендували на звання кращих у змаганнях з ритмічної гімнастики, що входить в залік спартакіади серед вузів I-II рівня акредитації. В атмосфері загального захоплення глядачів, дівчата показували свої ритмічні, акробатичні, синхронні і артистичні здібності. Самі по собі рухи в ритмічній гімнастиці схожі на вправи ранкової гімнастики, розбавлені елементами акробатики (піраміди, підтримки і т.п.). А якщо ще підібрана гарна ритмічна музика і виконання таких вправ виконується в такт, то це залишає шикарне враження. Суддівської колегії нелегко було визначити найкращих. Після тривалого обговорення головний арбітр змагань Світлана Козуб оголосила призерів. Третє місце зайняла команда музичного училища, що відрізнялася своєю самобутністю і костюмами, стилізованими під сонечок. 07.04.2011.

У залі настільного тенісу металургійного коледжу пройшов перший кубок голови Заводського райвиконкому зі спортивної аеробіки серед навчальних закладів Заводського району. Ініціатором проведення змагань став відділ сприяння реалізації молодіжної та внутрішньої політики розвитку культури і спорту Заводського райвиконкому. На фото: вболівальники команд. 15.11.2011.

Перше місце в обласних змаганнях з аеробіки посіла збірна команда Дніпродзержинського технологічного коледжу під керівництвом викладача фізвиховання М.Назаренко і тренера І.Скакуненко. Учасниці команди продемонстрували енергетику композиції, точність рухів і хорошу фізичну форму. 24.04.2013.

Парад молодості, краси і вишуканості пройшов в стінах Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання. 24 березня 2015 року тут у фінальних змаганнях з аеробіки, що входить в залік обласної спартакаіади серед вузів I-II рівня акредитації своє вміння показували студенти семи команд: три з Дніпродзержинська, і по дві представляли Дніпропетровськ і Павлоград. Спартакіада ​​об’єднала відразу два змагання: першість Дніпродзержинська та обласного фіналу. Виступи проводилися за двома програмами. Учасники повинні були представити обов’язкову програму з перестроюваннями, стрибковими елементами, акробатикою. І показовий виступ з елементами танців, фітнесу та циркового мистецтва. Кожна композиція оцінювалася по 40 бальній системі. Суддівська колегія розглядала номера виступавших за такими критеріями: синхронність, артистизм, техніка, складність композицій – в обов’язковій програмі; артистизм, техніка, зовнішній вигляд, відповідність музичного супроводу – в довільній програмі.