ВЕЛОГОНЩИКИ З КАМ’ЯНСЬКОГО ВИГРАЛИ “СТАЛЕВИЙ КУБОК”

У Запоріжжі другий рік поспіль проходили велозмагання “Сталевий кубок”.

15 вересня головними в них стали елімінатор на гірських велосипедах і гонка критеріум на шосейних велосипедах. Елімінатор – це коротке коло до кілометра завдовжки, з парою підйомів і серією поворотів. Стартували в кожному заїзді по чотири спортсмена. Два перших велогонщики по сітці проходили в наступні заїзди (1/8, 1/4, 1/2 і фінал), інші вибували. У підсумку переможцями став дует з Кам’янського Катерина Франк (друга серед дівчат) і Павло Кашуба (перший серед хлопців). “Було важко, хвилююче, але ми це зробили”, – написала на своїй сторінці в Facebook К.Франк. Ще один представник нашого міста Сергій Гречин, посів третє місце в шосейній гонці.

Після цих змагань К.Франк і П.Кашуба поїхали до Києва, де 22 вересня взяли участь в останньому етапі Кубка України нинішнього сезону. “У Києві нас підвела техніка, що Катю (сідло розкрутилося), що мене (порвав ланцюг). Був шанс взяти кубок, але на жаль …”, – повідомляє П.Кашуба.