СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1871

14 липня 2012 року, у Дніпродзержинську (нині Кам`янське) відбувся перший кубок EFIAP з пляжного волейболу. Організатором турніру став наш земляк Андрій Юрлов, який отримав нещодавно почесне звання “Видатний художник Міжнародної Федерації Фотографічного Мистецтва” – EFIAP при ЮНЕСКО. У турнірі, який пройшов на пляжі дренажного каналу першого мікрорайону, взяли участь команди з Дніпродзержинська і Дніпропетровська (Дніпро). П’ять команд грали сітку до двох поразок. В результаті зустрічей в півфінал вийшли три дніпродзержинські пари і одна з Дніпропетровська. У фіналі, в драматичній боротьбі команда “РІО” (А.Юрлов і А.Пєшков) поступилася “Сніжку” (Г.Кришень і Д.Бобельчук). Вигравши першу партію, і ведучи в другій, у хлопців просто не вистачило сил довести матч до перемоги. На верхньому фото: команда “Сніжок”.

На волейбольному майданчику лівобережного дренажного каналу постійно проходять напружені ігрові баталії. 13.09.2008.

Виступаючи в Кубку України та Спартакіаді серед команд волейболістів-ветеранів, команда “Прометей” (чоловіки старше 40 років) виграла обидва ці турніри. Серед 14 команд-учасниць грали чимало волейболістів, які свого часу ставали чемпіонами та володарями кубків СРСР та України. Змагання проходили з 12 по 23 вересня 2011 року у чорноморському курортному місті Гурзуф. Суперниками наших гравців у групі були представники Сумської та Черкаської областей, а також команда “Фуршет” із Києва. Незважаючи на те, що вони грають в українській аматорській лізі, “прометеївці” всіх обіграли з однаковим рахунком 2:0. Цей рахунок фігурував і у півфіналі, коли наші гравці обіграли збірну Одеської області та у фіналі, під час зустрічі з командою Вінницької області.

На пляжі лівобережного дренажного каналу (перший мікрорайон) на честь Дня металургів відбувся волейбольний турнір. На трьох майданчиках змагалися за право вважатися найсильнішими дніпропетровські “Славутич” та “Гіпромез”, а також дніпродзержинські команди: “Прометей” (у різних вікових групах), жіноча збірна 40+, дівчата з ДЮСШ №2 та металургійного коледжу, та кілька студентських . На фото: за активну участь у пропаганді волейболу директор СК “Прометей” Вадим Павленко вручає грамоту тренеру команд металургійного коледжу Петру Гричуку. 16.07.2011.

До Дня Незалежності України на новій зоні відпочинку мікрорайону БАМ за підтримки Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради відбувся вже традиційний волейбольний турнір на Кубок БАМу. 23.08.2022. Автор фото В.Молдовян.