СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1832

У Дніпрі пройшов чемпіонат області з фрі-файту. У змаганнях взяли участь одинадцять спортсменів бійцівського клубу “Адреналін”. Для когось цей турнір став набуттям досвіду, а для когось сходженням на п’єдестал пошани. Переможцем турніру став Бахтієр Рустамов (тр. Олександр Журавльов). Друге місце посів Олександр Решетняк, вихованець В’ячеслава Нагурного. 16.10.2016. Верхнє фото.

У Кривому Розі на турнірі з фрі-файту “Сильні духом-2” Світлана Гоцик, яка представляла СК “Адреналін”, здобула дострокову перемогу. Суперницею чемпіонки світу з ММА була також світова чемпіонка, але з кікбоксингу Валерія Калина з Дніпропетровського клубу “СЕЙБАЛД”. Спортсменки виступали у ваговій категорії 57 кг. Вже в першому раунді Калина побувала на канвасі, опинившись у нокдауні. А завершила Світлана бій болючим прийомом на руку суперниці. 25.04.2016.

У спортивному комплексі “Дніпровец” селища Дніпровське пройшов турнір із фрі файту пам’яті загиблих героїв полку “Дніпро-1”. Честь Кам’янського відстоювали команди “Герц-ММА” та “Адреналін”. Спочатку проводилися бої у розділі сабмішен файт (боротьба), а потім у ріал файт (ММА). Переможцями у двох розділах стали Іван Вільховий (“Герц-ММА”) та Бахтієр Рустамов (“Адреналін”). Максим Бацлай та Станіслав Саєвич з “Адреналіну” стали переможцями у розділі сабмішен файт, а їхні одноклубники Єгор Сівеня та Тарлан Мірабуталібов у цьому ж розділі стали другим. У розділі ріал-файт другі місця дісталися Тарлану Мірабуталібову, а також представникам клубу “Герц-ММА” Марку Полякову, Павлу Слюсарю, Кирилу Андрущенку. Третє місце у їхнього одноклубника Владислава Зінченка. За результатами загального заліку в розділі ріал-файт команда “Герц-ММА” посіла друге місце. Бійців двох наших клубів тренують Антон Єрмашкевич, Костянтин Тимченко, Світлана Гоцик та Олександр Журавльов. 17.09.2016.

В селі Гречине пройшов рейтинговий турнір серії “Бої на садибі” зі змішаних єдиноборств серед кращих спортсменів Центрального регіону України. В змаганнях прийняли участь бійці з Дніпра, Новомосковська, Кривого Рогу, Полтави. Кам`янське представляли вихованці трьох тренерів із клубу “Адреналін”. 06.05.2017.

У Дніпрі відбувся чемпіонат області з фрі-файту. За нагороди змагалися бійці 15 команд. Кам`янський спортивний клуб “Адреналін” посів друге загальнокомандне місце. На рахунку вихованців головного тренера В`ячеслава Нагурного та його помічників дев`ять призових місць (4+2+3). А бій за участю Артема Перехреста було відзначено як найкращий поєдинок. За що Артем отримав кубок. 10.12.2022.