СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1737

Кілька років поспіль Дніпродзержинська (Кам`янська) магазин-студія “Динамік” входить до лідерів клубних змагань України з автозвуку. Лише в травні 2005 року наша команда на чолі з директором студії Валерієм Мартіном (на верхньому фото) тричі ставала призером великих змагань. Сьомого травня у Полтаві у змаганнях під егідою ЕММА (Європейська мобіл-медіа асоціація) “Динамік” підготувався та виконав завдання найкраще у програмі “ПрофUnlimited”. У Києві, поступившись лише чинним чемпіонам Європи команді з Полтави, у класі “Професіонал ULTRA” (під егідою IASCA) “динамісти” стали другим. Досвідченим фахівцям із “Динаміка” довірив свій автомобіль TOYOTA SOLARA В.Булигін. І не помилився. В авто був зроблений такий високоякісний звук, що це визнали судді на змаганнях 25-29 травня в Києві і віддали перевагу цьому авто всім іншим. Перемогу святкували всі – і господар TOYOTA SOLARA, і спеціалісти магазину-студії. А на початку червня колекція призів команди “Динамік” поповнилася кубком та дипломом за перше місце зайняте на змаганнях у Миколаєві, які проводились за програмою “ПрофUnlimited”.

27 серпня відбулася знаменна подія – перші міські змагання з автозвуку та тюнінгу “Динамік-2005”. Головний суддя змагань, директор компанії “Динамік” В.Мартін з радістю повідомив, що велика родина спортивних федерацій міста відтепер поповнилася ще однією – Федерацією автозвуку та тюнінгу. Глядачі насолодилися барвистим шоу, головними героями якого стали автоводії та їхні “сталеві коні”. Понад 20 шедеврів автомистецтва посперечалися за звання найкращих у чотирьох номінаціях.

Любителі автомобілів, а то й просто роззяви юрмилися біля кожної машини. Але найбільше їх приваблювало авто з номерами “ЗмейЯ”, на салоні якого красувалися кілька кубків, завойованих у Всеукраїнських змаганнях.

Цього дня дозволялося все, аж до можливості посидіти у салоні автомобіля та уявити себе на місці господаря. Потужність звуку виривалася не тільки зі стереосистем в авто, але мчала зі сцени, на якій працювали три диск-жокеї. Молодь відривалася за повною програмою. І так тривало цілий світловий день. А після нагородження переможців та призерів площу осяяло світло святкового феєрверку.

Деякі учасники змагалися відразу у кількох категоріях. На сцену для нагородження викликали не лише звичайні трійки призерів, а й тих номінантів, які потрапили до шісток найкращих. Крім того, багато учасників змагань було нагороджено призами в спонсорських номінаціях. Кубками та дипломами (а за перше місце ще й цінними подарунками), які вручали голова міського спорткомітету Іван Митрофанович Кравченко і головний суддя змагань Валерій Мартин, нагороджено:

Категорія “Тюнінг вітчизняних автомобілів”

1 – Андрій Миколайович Венжега – “ГАЗ-24”;
2 – Олег Олександрович Косенко – “ГАЗ-21”;
3 – Сергій Володимирович Золотаревський – “ВАЗ-2109”.
4 – Андрій Юрійович Щербаков – “ВАЗ-2106”;
5 – Олександр Сергійович Васильківський – “ЗАЗ-1102”;
6 – Андрій Володимирович Голосний – автомобіль “ЗАЗ-1102”.

Категорія “Тюнінг закордонних автомобілів”

1 – Олександр Вікторович Молчанов – “Опель-вектра”;
2 – Петро Петрович Рубанов – “Мазда-626”;
3 – Дмитро Володимирович Світличний – “Деу-ланос”;
4 – Роман Володимирович Сидорін – “Деу-сенс”.

Категорія “Автозвук аматор-600” (потужність аудіосистеми до 600 Вт)

1 – Артур Валерійович Мартін – “Субару-регесі”;
2 – Василь Іванович Олійник – “ВАЗ-2114”;
3 – Євген Андрійович Лебедєв – “BMW”;
4 – Володимир Едуардович Гречанов – “Нісан-альмера”.

Категорія “Автозвук аматор 4000” (визначається вартістю аудіосистеми всередині автомобіля до 4 тис. євро)

1 – Костянтин Іванович Сінішин – “ВАЗ-2104”;
2 – Євген Борисович Торохтій – “Опель-вектра”;
3 – Микола Володимирович Цибанюк – “ВАЗ-2105”;
4 – Олександр Анатолійович Лосько – “Опель-вектра”;
5 – Дмитро Юрійович Котов – “ВАЗ-2101”;
6 – Сергій Володимирович Золотаревський – “ВАЗ-2109”.

Категорія “Аматор anLimited”. У цій категорії немає обмежень щодо потужності та вартості аудіосистеми. Вартість систем знають лише власники. Овації публіки заслужили: