СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1731

“Золото” Сергія Анікіна на змаганнях судомоделістів в Одесі. 15.07.1995. Верхнє фото.

В Дніпропетровську (нині Дніпро) пройшли традиційні обласні змагання із судномодельного спорту серед учнівської молоді. Прямо у фонтані перед будівлею мерії, свої моделі військових і цивільних кораблів, запускали учні восьми команд з Дніпропетровська, Павлограда, Новомосковська, Нікополя. Дніпродзержинськ (Кам`янське) представляли спортсмени Будинку творчості дітей та юнацтва. Команді в складі п’яти чоловік виборола перше місце. “Ми привезли додому рекордну кількість медалей – одну бронзову, одну срібну і п’ять золотих, – каже десятикласниця НВК № 24 Анна Анікіна. – Такого успіху у нас давно не було. Я завоювала дві золоті медалі: одна в класі ЕК – (самохідна копія військового корабля), а друга в F2-U (копія корабля на радіокеруванні). Моя молодша сестра Оля (на фото) виграла в класі ЕН (самохідна модель громадянського корабля) і посіла третє місце в класі ЕК – (самохідна копія військового корабля). Марк Поляков став переможцем в двох класах радіокерованих моделей F4-A і F4-B. Наша команда практично щороку привозить додому кубок. Але в цей раз це було особливо приємно і несподівано, так як спортсмени зовсім маленькі і вперше брали участь в таких змаганнях”. 07.05.2015.

Євгенія Никанорова стала другою в класі ЕL (моделі-копії підводних човнів). 07.05.2015.

У Київському парку Нивки з 28 липня по 2 серпня 2015 року проводився чемпіонат України з судномодельного спорту. Свою майстерність показували найсильніші спортсмени з Одеської, Черкаської, Хмельницької, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей та міста Києва. Дніпропетровщину представляли дніпродзержинські судомоделісти Сергій Анікін і його дочка Аня, одинадцатикласснице НВК № 24. Команда в секції NS посіла друге місце. “Тато і я отримали срібні медалі: він, виступаючи в класі моделей F2B, а я в класі F2A”, – пояснила А.Анікіна.

У Запоріжжі з 13 по 17 червня 2018 року проходили Всеукраїнські змагання з судомодельного спорту серед учнівської молодіни. В “шкільних” змаганнях Дніпропетровщину представляли спортсмени з Кам’янського, як переможці обласних змагань. Під керівництвом Віталія Миколайовича Якутовича змагалися Ольга Анікіна, Владислав Савосюк і Олексій Трухтанов. Ольга Анікіна повернулася додому з “сріблом” і “бронзою”.