СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 843

“В молодості ми з наметами виїждали за місто на відпочинок. В основному це був район річки Оріль. На фото я виконую роль “власного” перукаря футболіста Віктора Цурбельова. А на дальному плані стоїть наш товариш, ще один футболіст Олег Білоголовий”, – розповідає тренер з волейболу Віталій Михайлович Серьогін. 1970-і роки. Верхнє фото з архіву В.М.Серьогіна.

Відомі фотожурналісти Яків Куценко і Альвін Барандін на стадіоні “Метеор” під час “золотої” футбольної зустрічі між командами “Дніпро” (Дніпропетровськ) і “Спартак” (Москва) – 4:2. 06.11.1983.

У Львові пройшов чемпіонат світу з ММА у якому змагалися бійці 11 країн. Дніпродзержинськ представляла тільки Світлана Гоцик з клубу “Адреналін”. Світлана виступала у ваговій категорії до 55 кг (до 18 років) за правилами професійних поєдинків, і посіла перше місце, перемігши достроково двох суперниць з Італії. 19.10.2014.

Після дворічної перерви в Дніпропетровську пройшли традиційні обласні змагання із судномодельного спорту серед учнівської молоді. Прямо у фонтані перед будівлею мерії, свої моделі військових і цивільних кораблів, запускали учні восьми команд з Дніпропетровська, Павлограда, Новомосковська, Нікополя. Дніпродзержинськ представляли спортсмени Будинку творчості дітей та юнацтва. Як розповіла Ганна Анікіна, наша команді в складі п’яти чоловік виборола перше місце. “Ми привезли додому рекордну кількість медалей – одну бронзову, одну срібну і п’ять золотих, – каже десятикласниця НВК № 24. – Такого успіху у нас давно не було. Я завоювала дві золоті медалі: одна в класі ЕК – (самохідна копія військового корабля), а друга в F2-U (копія корабля на радіокеруванні). Моя молодша сестра Оля виграла в класі ЕН (самохідна модель громадянського корабля) і посіла третє місце в класі ЕК – (самохідна копія військового корабля). Марк Поляков став переможцем в двох класах радіокерованих моделей F4-A і F4-B. Євгенія Никанорова стала другою в класі ЕL (моделі-копії підводних човнів)”. 07.05.2015.

У спортивному залі технологічного коледжу пройшов Кубок Дніпропетровської області з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед дорослих і юнаків, а також в ривку серед жінок і дівчат. В особисто-командних змаганнях взяли участь 58 спортсменів, які представляли 11 колективів. Найприємнішим моментом для спортсменів, як зазвичай, є нагородження. Медалі, грамоти, кубки, вручав організатор змагань Олександр Терещенко. Чемпіонка України серед дівчат, вихованка Нікопольської районної ДЮСШ “Колос”, майстер спорту Мар’яна Бортник (тренер Г.І.Третьяк), вирвала 24-кілограмову гирю 105 раз і посіла перше місце. 31.01.2015.