СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 777

Потрапивши на службу в берегову охорону двічі Червонопрапорного Балтійського флоту, Володимир Флокій думав грати в талліннському “Динамо”. Але команду в той час вже розформували. 1966. Верхнє фото з архіву В.Флокія.

Асоціація спортивних федерацій міста спільно з Федерацією футболу організували четвертий розіграш кубка серед політичних партій і громадських організацій. На стадіоні “Перемога” в фіналі команда ДКФВ (тренер В.Дерун), що грала під прапором партії регонов, перемогла 7:0 “Батьківщину”. 11.09.2011.

Другий чвертьфінальний матч Кубка пам’яті Олександра Берковського. Зустрічалися команди ДМКД і “Водолій”. Першими гол забили заводчани. І тільки в кінці першого тайму суперник зрівняв рахунок. Основний час завершився з нічийним результатом 1:1. За регламентом, у разі нічиєї, команди повинні відразу пробивати серії післяматчевих пенальті. Першими бив гравець “Водолія” і м’яч пролетів вище воріт. У відповідь суперник забиває в правий кут. Другий 11-метровий від футболістів “Водолія” відбив воротар Віталій Жеребцов. Сам же він точно поцілив у ворота свого візаві. І після третього пенальті, пробитого футболістом “Водолія”, удача супроводжувала металургам, голкіпер ногою відбив м’яч. Вдалу забивну серію своїх товаришів перервав капітан ДМКД Руслан Рибалко. Після його удару воротар “Водолія” намертво зафіксував м’яч у своїх руках. Свої чергові пенальті обидва суперники реалізували. Таким чином в серії післяматчевих одинадцятиметрових штрафних ударів з рахунком 4:2 перемогу здобула команда ДМКД. 24.09.2011.

На стадіоні “Буревісник” був зіграний футбольний матч пам’яті нашого земляка, олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту СРСР з важкої атлетики Султана Сабуровича Рахманова. В гості до ветеранів-футболістів Дніпродзержинська приїжджали друзі з обласного центру. Перед зустріччю граючий тренер гостей Олександр Жовтоног від імені своєї команди вручив пам’ятний подарунок (срібне блюдо витонченої роботи) патріоту дніпродзержинського футболу та футзалу полковнику Ігорю Анатолійовичу Івко. 10.06.2011.

Аксакали і знавець футболу – Володимир Флокій, Володимир Оліфіренко і Юрій Яцина. Стадіон “Комсомолець”. 08.06.2011.