СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 460

Легкоатлетичні змагання на відкритті Палацу спорту “Прометей”.  29.08.1959. Верхнє фото.

Старт бігу на 1500 метрів. Відкриття Палацу спорту “Прометей”. 29.08.1959.

Голова Дніпродзержинського клубу любителів бігу Микола Мар’янчиков.

“Важкі кілометри під жарким сонцем” (газета “Знамя Дзержинки” від 22.07.2009).

Асоціація спортивних федерацій міста спільно з міською громадською організацією “Сила молоді” провела відкриту першість ДМК з легкої атлетики. Родзинкою змагань стала участь відомою не тільки в місті, а і далеко за межами нашої області, спортивної сім’ї Лебідь. Навіть незважаючи на те, що кращі спортивні роки вже давно позаду, і мама, срібний призер СРСР, Наталія Лебідь, і її рідний брат Сергій Єлістратов, призер чемпіонатів України, показують досить непогані результати. Продовжувачами сімейної династії Наталії Лебідь стали дочка Анастасія і син Валерій. Виконавши недавно в Донецьку на Кубку України серед дорослих норматив майстра спорту, 18-річна Настя готується зараз підкорювати нові вершини. Під стать Насті і її брат, Валерій. 14-річний учень НВК № 13, має перший дорослий розряд. Сім років займається легкою атлетикою в ДЮСШ № 3 у Світлани Кемарської. Призер України, четверте місце на чемпіонаті Європи в Польщі. Всі члени сім’ї Лебідь в цих змаганнях зайняли перші місця в індивідуальних дисциплінах. Кращими вони стали і в естафетному бігу. 22.08.2011.