СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 256

У металургійному коледжі, в одному з кращих в області залів для гри в пінг-понг, пройшов зональний турнір з настільного тенісу в залік спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації.  До останнього туру ні у команди ДКФВ, ні у металургійного коледжу не було поразок. У грі за перше місце з рахунком 3:0 перемогла команда господарів змагань. На першому і другому столах  Руслан Троцько і Денис Михайличенко, вихованці тренера Євгена Йосиповича Стефанюка, виграли свої матчі і все вирішувалося в зустрічі дівчат. Капітан Олена Загорулько не підвела сво]їх товаришів, і виграла вирішальну партію, довівши рахунок до 3:0. 20.11.2014. Верхнє фото.

Володимир Уткін виступає серед ветеранів-тенісистів. 17.12.2011.

В рамках святкування Дня Незалежності в спортивно-оздоровчому клубі “Айболить” пройшов турнір з настільного тенісу, зібравший 16 учасників, які виступали в двох категоріях. 21.08.2011.

Євген Йосипович Стефанюк очолює міську федерацію з настільного тенісу. 17.12.20012.

В лівобережному спортивному клубі “Айболить” (керівник О.Г.Таркін) пройшов турнір з настільного тенісу. Змагання зібрали 19 учасників, які виступали в трьох категоріях. Це – хлопчики до 11 років, дівчата і юнаки до 16 років. В результаті майже тригодинних баталій переможцями стали: серед дівчат – Олена Зіненко (СШ № 15), серед юнаків до 16 років – Арсен Аванесян (СШ № 15) і серед хлопчиків до 11 років – Юра Бабаян (СШ № 29). 12.01.2008.