СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 225

Жіноча команда з Луцька “Континіум-Ковель-Університет” під керівництвом тренера Богуслава Андрійовича Галецького завершила ігри першого кола XXIV чемпіонату України з волейболу. На фото дванадцятий номер команди, колишній капітан Дніпродзержинської ДЮСШ № 2 Марина Скрипник. 25.12.2014. Верхнє фото.

У залі СК “Прометей” відбулося урочисте відкриття другого Кубка Баглійського району з міні-футболу. Oрганізували змагання міська федерація футболу, ФК “Сталь”, Баглійский райвиконком і ДП “Смоли”. Турнір присвячений 100-річчя нашого видатного земляка, першого директора Придніпровського хімічного заводу, Почесного громадянина Дніпродзержинська, Героя Соціалістичної Праці Михайла Прокоповича Аношкіна. У відкритті змагань взяли участь голова виконкому Баглійської райради Євген Дейнега, голова міської федерації футболу Геннадій Демашенко, його попередник на цій посаді Анатолій Кульчиковський, голова спорткомітету міста Василь Петеримов. Оваціями юні футболісти зустріли оголошення про те, що на відкритті присутні легенди радянського футболу Анатолій Боговик, який свого часу захищав кольори київського і мінського “Динамо”, а також олімпійської збірної СРСР, і його колега по столичному “Динамо” і дніпропетровському “Дніпру” Василь Лябик. Символічним став перший удар по м’ячу у відкритті цього футбольного форуму, який зробили правнук Аношкіна, юний футболіст Денис Федоренко, а також його старші колеги В.Лябик, А.Боговик. А.Кульчиковський і Є.Дейнега. 08.12.2007.

У домашньому матчі чемпіонату України з футболу в Першій лізі “Сталь” приймала київську команду “Динамо-2”. Гол стався на третій компенсованій хвилині другого тайму. Вийшовши на заміну новачок “Сталі” Дебелко віддав пас Котляру, який на шаленій швидкості увірвався в штрафну. Його грубо зупинив Чорноморець. Пенальті точно пробив потерпілий. 1:0. Практично тут же прозвучав фінальний свисток арбітра матчу. 01.05.2015.

Стоїть другий ліворуч Володимир Глибченко (1933 р.н.). Чемпіонат Дніпропетровської області з шахів. 1965 р.

Гандбольна команда дівочаток 1998-2000 р.н. 25.10.2011.