СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 150

У спортивному залі металургійного коледжу пройшли зональні змагання з гирьового спорту в залік спартакіади учнів вузів I-II рівня акредітаціі. Абсолютним переможцем, як і всі останні п’ять років, став колектив ДКФВ (який виступає у всіх видах спартакіади поза конкурсом) – зліва направо сидять Саєнко Сергій, Рябченко Сергій, Акімов Олексій, Козюк Андрій, Карпенко Богдан. Стоять – Малашенко Олександр, Мінаєв Микола, Бондар Владислав, керівник – Лісняк Юлія В’ячеславівна, Кравченко Дмитро. 25.02.2015. Верхнє фото.

Переможці турніру з міні-футболу, що входить в залік 59-ї обласної спартакіади серед профтехучилищ команда-господарка змагань ВПТУ № 22.14.05.2015.

Юнаки 1967/1968 років народження хокейної комади “Хімік”.

На Всеукраїнських змаганнях з гірського туризму в Кременчуці честь Дніпропетровщини захищала команда “Орлан” Центру дитячої творчості ім.О.Кошевого. У змаганнях взяли участь команди восьми областей країни і колектив Республіки Молдова. В особистому заліку весь п’єдестал пошани зайняли наші дівчата: Юлія Ребриста, Юлія Кічата та Олена Кучинська. У рятувальному багатоборстві серед чоловічих зв’язок третіми були два Олександри, Кривуля і Малий. У змішаних зв’язках друге і третє місця, відповідно, посіли пари Юлія Кічатиа/Євген Скороходов і Юлія Ребриста/Сергій Бутко. Також команди тренера Вікторії Леонідівни Волкової стали першими серед дорослих, і другими – серед юнаків. 17-20 листопада 2011 р.

Учасники пробігу з Донбасу на Жовтневій площі. 15.10.2004.